13 Тра

Реал Мадрид — Ювентус 1:1 огляд матчу Ліги Чемпіонів. Дивитися відео голів

Страница доступна на: Російська

В другому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів між Реалом і Ювентусом була зафіксована нічия з рахунком 1:1. Цей результат вивів Юве у фінал Ліги Чемпіонів, де туринці будуть грати з Барселоною у фіналі ЛЧ 6 червня.

Обидва тренери не здивували стартовими складами, які були відомі ще задовго до початку гри 13 травня. У Реала після одужання Кроса і Бенземи залишався лише одне спірне питання з позицією нападника. Карло Анчелотті перевагу в підсумку віддав Бензема, а Хав’єр Ернандес залишився на лаві запасних.

У Ювентуса навіть не стояло питання переходу на схему гри в три захисника. З чого б це, якщо Алегрі з іншою схемою вдалося перемогти в першій грі. Спірне питання з позицією в центрі поля після одужання Поля Погба було вирішено на користь француза перед амбітними Стураро і Перейрою.

З перших хвилин півфінального матчу підопічні Карло Анчелотті помчали вперед забивати голи Ювентусу. Обставини першого матчу зобов’язували мадридців атакувати суперника. Свій момент змарнував Бейл вже на другій хвилині, пробивши головою повз ворота після подачі від Марсело. Чудовий шанс був і у Каріма Бензема, але француз також відправив м’яч над поперечиною. Небезпечний стандарт від Роналду зі стандартного положення з центральної зони біля чужого штрафного прийшовся в стінку з футболістів Ювентуса.

• Голи забивали: Роналду, 23 (з пенальті) — Мората, 57
  • Стартовий склад Реал: Касільяс — Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело — Хамес, Кроос, Іско — Бейл, Бензема (Чічаріто, 67), Роналду
  • Стартовий склад Ювентус: Буффон — Ліхтштайнер, Бонуччі, К’єлліні, Евра — Погба (Перейра, 89), Пірло (Барцальї, 79), Маркізіо — Відаль — Тевес, Мората (Льоренте, 84)
  • Попередження отримали: Іско, Родрігес — Тевес, Ліхтштайнер

Після стартового натиску Вершкових настала черга обмінюватися ударами. Небезпечний постріл Відаля у кут воріт з труднощами парирував Касільяс. Виручив свою команду і Буффон після потужного удару Бейла фактично в дев’ятку воріт. Однак, гольовим все ж вийшов не один з потужних ударів від зіркових виконавців обох команд, а зароблений Родрігесом пенальті. Відаль передачею низом знайшов колумбійця в чужій штрафній, після чого його “збрив” на травичку К’єлліні. Роналду впевнено втілив покарання у гол ударом прямо по центру.

Який рахунок матчу Реал Мадрид — Ювентус – 1:1

На куражі в першому таймі продовжували створювати моменти футболісти Реала. В одному з епізодів Роналду здорово прибрав з дороги суперника на лівому краю чужого штрафного, фактично залишився один перед воротами, але замість удару раптом виконав незрозумілу передачу на голову суперника.

Ще три гольових моменти було у Вершкових. Довгий пас пройшов на Кріштіану до чужого штрафного, після чого футболіст дуже потужно пробив у сітку із зовнішнього боку. Через хвилину вистрілив у ближній кут воріт вже Карім Бензема, але знову врятував свою команду Буффон.

Півфінал Ліги Чемпіонів Баварія 3 — 2 Барселона огляд матчу Ліги Чемпіонів. Дивитися відео голів. Дивитися голи та основні моменти матчу, який грали 12 травня, побачити хто забивав голи в матчі, статистика зустрічі та відео аналіз гри.

Другий тайм почався без замін з боку обох тренерів, але при цьому з голу Ювентуса вже в перші п’ятнадцять хвилин другої половини гри. Подача була виконана на Погба на лівий край Реала, звідки гравець віддав пас прямо на Морату. А там Альваро першим дотиком розібрався з захисниками, після чого ударом з рикошетом від газону відправив м’яча точно в ворота мадридців.

Таким чином, вихованець “Реала” став фактично убивцею для своєї рідної команди в півфіналі Ліги Чемпіонів 2014-2015. Але і на цьому не зупинялися туринці. В контратаках могли забивати Маркізіо і Погба, але перший не реалізував вихід один на один, а удар другого вже в самій кінцівці зустрічі Касільяс зміг відбити цей удар.

У час, що залишився до кінця гри час також продовжували атакувати Роналду и Бейл. Вони створювали при цьому небезпечні та гольові можливості забити гол. Вдосталь прострілів і передач було виконано в карний майданчик Ювентуса. Кінцівки були різними, але голу так і не трапилось.

Півфінал Ліги Європи Наполі — Дніпро 1:1 огляд матчу Ліги Європи. Дивитися голи та основні моменти матчу, який грали 7 травня, побачити хто забивав голи в матчі, статистика зустрічі та відео аналіз гри.

Особливо слід відзначити кілька ударів головою з вигідних позицій — всякий раз м’яч йшов повз цілі. Вихід на поле Барцальї став фінальним ефективним кроком від Алегрі з утримання позитивного результату.

Похнюпивши голови, футболісти Реала залишали поле , тоді як не було меж радості у гравців Ювентуса. Туринцям вперше з 2003 року вдалося вийти у фінал найпрестижнішого європейського клубного турніру.

Реал — Ювентус 1:1 (перший матч 1:2). Поздоровляємо італійську команду з вихідом в фінал Ліги Чемпіонів! Фінальна гра відбудеться 6 червня 2015 року.