18 Чер

ЧС-2014: Росія – Південна Корея 1:1 огляд матчу. Заслужена нічия для команд

Страница доступна на: Російська

ЧС-2014: Росія - Південна Корея 1:1 огляд матчу. Заслужена нічия для команд
Перший матч збірної Росії з футболу на Чемпіонаті світу в Бразилії закінчився з рахунком 1:1.

Підопічним Фабіо Капелло не вдалося обіграти команду Південної Кореї.

Завдяки помилці Ігоря Акінфєєва, збірна Південної Кореї в першому матчі своєї групи зіграла внічию з Росією.

Поєдинок з Південною Кореєю повинен був стати для збірної Росії розминкою і підготовкою перед матчем з головним суперником групи – Бельгією. Як і очікувалося, росіяни взяли ініціативу в свої руки і стали грати першим номером, змусивши Корею діяти на контратаках. Ті, втім, були не проти.
Камерун – Хорватия онлайн видео трансляция матча ЧМ 2014 19.06.2014
Наблизитися до чужих воріт довгий час не вдавалося жодній команді. Росія довго перепасовывалась в центрі поля і безуспішно шукала шляхи до володінь Чон Сон Рена, а номінальні гості в свою чергу зробили ставку на дальні удари. І, як з’ясувалося пізніше, не прогадали.

В першій половині тайму з небезпечних моментів можна відзначити неточні дальні удари форварда Байєра Сона і кілька стандартів, з якими впоралася оборона команди Капелло. Воротар корейської збірної у гру практично не вступав. З наближенням перерви ініціатива стала все частіше переходити від однієї команди до іншої, але до гольових моментів справа так і не дійшла. Перед самою перервою, правда, корейці ледь не вийшли вперед: після чергового удару з-за меж штрафного м’яч зрикошетив від захисника і ледь не влетів у порожній кут воріт Акінфєєва, розминувшись з штангою.

Якщо спочатку гра проходила в достатньо повільному темпі і суперники придивлялися один до одного, то до кінця першого тайму і росіяни і корейці в неабиякій кількості створювали моменти біля воріт один одного. Гра йшла з перемінним успіхом, а основні події відбулися вже після перерви.

Испания – Чили онлайн видео трансляция матча ЧМ 2014 18.06.2014

У другому таймі команди активізувалися. Відразу після перерви два хороших моменту упустила Росія: спочатку дальній удар Файзуліна відбив Чон Сон Рен, а після подачі кутового Березуцькому просто не вистачило точності, щоб головою відкрити рахунок.

Корейці відповіли гострими контратаками, які завершувалися дальніми ударами – пристрілка тривала. Воротар ЦСКА справлявся, але не без проблем, постійно випускаючи м’яча з рук або відбиваючи його перед собою.
Саме невпевнена гра Акінфєєва і зіграла вирішальну роль на екваторі другого тайму, коли корейцям вдалося вийти вперед. Чи Кин Хо пробив з 25-ти метрів практично в руки воротарю, але Акінфєєв допустив дитячу помилку і закинув м’яч собі за спину.

Раділа далекосхідна збірна, втім, недовго: всього через шість хвилин статус-кво було відновлено. Вийшов на заміну Кержаков виявився найбільш найспритнішим (або просто щасливим) після плутанини в чужій штрафній, яка почалася з ударом Самедова. У кінцевому рахунку Хван Сік Хо, вибиваючи м’яч з воротарського майданчика, влучив у Єщенко, а досвідчений Кержаков в падінні проштовхнув його у ворота.

Австралия – Нидерланды онлайн видео трансляция матча ЧМ 2014 18.06.2014

В останній десятихвилинці південнокорейська збірна відійшла в оборону і віддала ініціативу росіянам, які комфортно розташувалися на чужій половині поля, але так і не створили нічого по-справжньому небезпечного біля чужих воріт. Підсумок – закономірна нічия, яка навряд чи відповідає очікуванням гравців та вболівальників збірної Росії, але в той же час не є трагедією. Попереду ще два матчі, і якщо у другому турі підопічні Капелло здолають Бельгію, то питання виходу в плей-офф буде фактично вирішене.

Російська збірна діяла на полі активніше за суперника, але з 16 ударів по воротах десять були в рамку. Південнокорейці безпосередньо атакували воротаря всього десять разів. А ось володіли м’ячем більшу частину часу наші суперники: 52 відсотка часу матчу. Росіяни вдвічі частіше порушували правила і отримували зауваження від суддів. В результаті у нас одна жовта картка, у корейців – три.

У паралельних матчах Бельгія здобула вольову перемогу над Французами – 2:1. Бразилія ж несподівано не змогла подолати опір мексиканців: гра завершилася нульовою нічиєю.