12 Бер

Сергій Нагорняк: “Іноземці – професіонали тільки за гроші”

У суботу нарешті відновляться ігри Чемпіонату України, але розклад матчів у Прем’єр-лізі України після всього в країні, схоже, зміниться на багатьох рівнях. Але більше за інших постраждали представники топ-5 чемпіонату «Металіст» і «Чорноморець».

У матчі між маріупольським «Іллічівцем» та донецьким «Металургом» (1:1) обидва голи забив один і той же гравець – капітан «Металурга» Чечер. Спочатку захисник донеччан вдало обрав позицію і головою відправив м’яч у ворота маріупольців, а в другому таймі невдало перервав простріл суперника з правого флангу, зрізав м’яч у власні ворота.

Читайте також у новинах футболу: Олег Федорчук про перспективи збірної України, як події в Україні вплинуть на матч. Досвідчений футбольний фахівець Олег Федорчук  розповів нам про майбутній матч таких команд, як Україна та США, про можливості новачків збірної та вдалі результати жеребкування відбору до грандіозної події Євро-2016.

Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов по достоїнству оцінив старання Чечера на післяматчевій прес-конференції:
— Повинен віддати належне і Чечер. Скільки він уже голів забив, плюс його вибір позиції. І його гол: в цьому є вже не випадковість, а певна закономірність. Якби він забив один гол за всю кар’єру – інша справа. Він же в цьому і в минулому році забив стільки м’ячів, скільки деякі нападники і за все життя не заб’ють. Тому ми прощаємо. Славік – хороший хлопець!

А ось головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний вже традиційно порадував журналістів свіжим «відпалом» на післяматчевій прес-конференції після гри з київським «Динамо»:
— Я з самого початку гри кричав футболістам: біжіть вперед, грайте ближче до їх штрафної площі. Але з ними важко, вони як слони в цирку. Біжать не туди, куди треба. Чоловік йому каже: «Йди туди, там зелений колір», а він біжить на червоний. Ну що мені залишалося? Тільки вийти на поле, але тоді була б дискваліфікація, дадуть штраф і все. Ну не розуміють вони, важко з ними.

Україна – США 2:0. Післяматчева прес-конференція Михайла Фоменка. Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко прокоментував гру своїх підопічних після перемоги над командою США (2:0).

Казав їм: закривайте Ярмоленко. Ні, він все одно зробив своє коронне зміщення з флангу в центр, все одно не втримали. Тут різниця в майстерності. Якщо футболіст коштує 33 гривні, а його опонент – 30 мільйонів, то, що я можу зробити? Це все одно, що я вийду з Кличко битися в рингу, ну йолки-палки.

Полтавська «Ворскла» під керівництвом Василя Сачко провела чи не найкращий матч у сезоні, здобувши розгромну перемогу над запорізьким «Металургом» з рахунком 5:0. Полтавці перервали триматчеву безвиграшну серію і повернулися в боротьбу за путівку в Лігу Європи.

«Чорноморець» у другому турі поспіль дограє матч у меншості. Якщо в минулій грі з «Шахтарем» одесити залишилися вдесятьох на 30-й хвилині (видалення отримав Олійник), то в матчі проти «Говерли» (1:1) «Чорноморець» більшу частину зустрічі провів повним складом. Лише наприкінці гри Васін в повітряній боротьбі вдарив опонента ліктем і заробив другий «гірчичник», залишивши команду в меншості.