02 Гру

Огляд матчу Севастополь – Динамо Київ – 1:2. Відео голів та моментів

Непростий поєдинок відбувся для києвського Динамо в матчі із Севастополем 2 грудня. Знову команда Блохіна могла втратити дуже важливі для команди очки, але встигла забити один гол і подарувала вболівальникам гарний настрій. До матчу кожен експерт очікував легку перемогу Динамо на виїзді, але динамівці знову не змогли відчути ритм гри на перший хвилинах матчу.

Перший гол забиває Ленс, на 19 хвилині матчу після того, як захисники севастопольської команди не змогли вибити м’яч зі своєї штрафної. Ігор Дуляй, можна сказати – “віддає гольову передачу” на Ленса, який просто розстрілює ворота Чуваєва з двох метрів.
Помилка захисників, серія рикошетів та трішки вдачі – ось рецепт першого голу киян.

Відігратися команда із Севастополю змогла лиша наприкінці першого тайму. Контраатаку почав Дуляй, який віддав пас на хід на Кожанова, де півзахисник прострілює в штрафну киян, але м’яч рикошетом відлітає за межі карного майданчику і попадає до ніг Дуляя, Ігор намагається вдарити по воротам, але круглий попадє в ногу захиснику динамівців. Карноза намагаєтсья пробити у ворота з другої спроби, але сфера вибирає стійку воріт, після відбивання від стійки м’яч попадає до ніг Караваєва – 1:1. На 45+4 шанси на нічию ще залишалися.

В другому таймі динамавці змогли переломити хід гри, та добити лежачого суперника. Мбокані в високому стрибку забиває гол головою – без шансів для воротаря господарів. Ось так на 70 хвилині рахунок стає 1:2 на користь Київського Динамо. Гра втратила ритм, гравці просто догравали цей “захоплюючий” матч. Динамо Київ тимчасово підіймається на другу сходинку в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 36 пунктів.

Відеоогляд гри Севастополь — Динамо 1:2
Голи: Караваєв, 45+4 — Ленс, 19, Мбокані, 70

Севастополь: Чуваєв, Федорів, Гвініанідзе, Новак, Міколюнас (Фарлей, 77), Дуляй, Віценец (Крамар, 79), Карноза, Караваев, Кожанов (Причиненко, 67), Будківський

Динамо: Коваль, Гусєв, Хачеріді, Драгович, Макаренко, Вукоєвич, Сидорчук (Велозу, 46), Ярмоленко, Безус (Ідейє, 69), Ленс (Дуду, 86), Мбокані

Попередження: Дуляй, Будківський — Ярмоленко, Хачеріді, Сидорчук

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!