18 Сер

Анонс матчу Шахтар – Металург З

Реклама
Реклама

Дуглас Коста

Шахтар не на першому місці в турнірній таблиці чемпіонату України. Такий стан справ досить рідкісна подія і, можливо, спостерігати таку картину нам залишається лічені години, оскільки гірники сьогодні можуть все повернути на круги своя, для цього їм потрібно перемагати у себе вдома запорізький Металург.

Напевно, переважна більшість любителів футболу в Україні впевнені в успіху підопічних Мірча Луческу, навіть ті, хто пристрасно бажає їм невдач.

Дійсно донецький колектив зараз об’єктивно показує найбільш привабливий футбол серед усіх учасників внутрішньої першості. Єдина гра, де до чемпіонів були питання це зустріч з одеським Чорноморцем в матчах Чемпіонату України, після цього йшли лише впевнені, цілком пригнічуючі суперника матчі.

Коли в команді все так ідеально добре з’являється бажання знайти хоч якийсь момент, здатний злегка скорегувати цю ідеалістичну картину, і такий варіант по відношенню до гірників є. Схоже, клуб вступає в ту смугу, коли їх лазарет систематично поповнюється все новими пацієнтами. Така ситуація виникає практично в будь-якій команді, рідко кому вдається уникнути цього по ходу всього сезону.

Підтвердженням тому, що ряди Шахтаря рідшають, є слова самого наставника, в яких прослизнули нотки скарги на те, що поки не вдається поставити в основний склад всіх тих, кого хотілося б. Однак, сказати однозначно кого має на увазі фахівець дуже непросто, вже не раз відбувалася ситуація коли озвучувалося чиєсь ім’я як гравця, що не входить до основного складу, а в матчі він з’являвся і давав результат.

Плюс до цього Шахтар потребує класних захисників, звичайно, цей момент більш актуальний для зустрічей у Лізі Чемпіонів, але все ж. З року в рік в команду приходили дійсно класні футболісти, але практично всі вони атакуючого плану, а от оборона рідко отримувала якісне поповнення. Мабуть з цієї причини так завзято Рінат Ахметов намагається придбати у київського Динамо Хачеріді.

Дивіться також матч Шахтар – Металург З онлайн прямая трансляція та прогноз матчу чемпіонату України.

Ось дивлячись на всю цю картину, Металург і задається питанням наскільки реально відібрати очки у свого суперника у нього ж на полі. Насилу можна повірити в те, що це можливо, але, схоже, у запорожців загартовується достатньо міцний бійцівський характер.

Цей процес тільки на початковому етапі і поки рано співати їм хвалебні диферамби, однак в останній грі колектив Сергія Пучкова навіть програючи два м’ячі, наполегливо гнув свою лінію, і їм трішки не вистачило для загальної перемоги.

Тим більше середняк чемпіонату поки не провів жодного відверто провального матчу. Отже, можливо, Шахтарю як мінімум гідний опір забезпечено, принаймні будемо на це сподіватися.

Прогноз УФ – 4:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.01.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?