28 Лис

Огляд матчу Шахтар – Реал Сосьєдад – 4:0. Відео голів та моментів

Донецький Шахтар розбиває Реал Сосьєдад з рахунком 4:0! Чудовий матч показала команда Мірчі Луческу, домінуючи на суперником всі 90 хвилин гри. Гірники з перших хвилин почали пресингувати іспанську команду, повністю закриваючи форвардів Сосьєдаду.

Перший гол забиває Луїс Адріано після розіграшу кутового на 37 хвилині. Пас віддає Дуглас Коста, де Адріано спрямовує кулю просто таки по фантастичній траекторії, здавалось, що небезпечний момент уже позаду, але сам м’яч думав інакше і залетів під дуже гострим кутом в сітку воріт. Донбас Арена просто вибухнула від радощів. Перший тайм закінчився за рахунку 1:0 на користь донецької команди.

В другому таймі гірникам вдалося відзначитися на 48 хвилині гри. Захисники Реалу не змогли розібратися в простій ситуації після того, як Андрій П’ятов виніс м’яч зі шрафного майданчику. Не змогли розібратися захисники – розібрався Тейшейра, який потужним удар в верхній кут воріт забивай другий гол Шахтаря.

М’яч-красень забиває незамінний Дуглас Коста на 68 хвилині гри. Контратаку гірників розпочав Алекс Тейшейра, 29-ий номер донецької команди перед шрафним майданчиком віддає пас наліво – прямо на ногу Кості. Дуглас з льоту забиває м’яч в дев’ятку воріт – без шансів для Браво.

Останній гол гірники забили під кінець гри на 87 хвилині. Вічний капітан гірників Даріо Срна пробіг з м’ячем більше 40 метрів і віддав пас на Тайсона, бразилець з правого кута віддає націлену передачу на голову Кості – 4:0.

Відео огляд матчу Огляд матчу Шахтар – Реал Сосьєдад – 4:0

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!