07 Тра

Славутич Черкаси – Шахтар Донецьк онлайн відео трансляція матчу. 1/2 фіналу, 07.05.2014

ukraine-cup-online
Дивитись пряму відео трансляцію матчу Славутич Черкаси – Шахтар Донецьк онлайн, матч 1/2 фіналу Кубка України, середа 7 травня, час 16:00 (17:00), дізнатися результат матчу і переглянути відео огляд після матчу. Поєдинок відбудеться в рамках півфіналу Кубка України 2014. Також після завершення матчу Ви зможете дивитись всі голи і моменти на футбол онлайн.

Початок гри о 16:00 (17:00) за Київським часом.
Кубок України. 1/2 фіналу.

Матч завершено: Славутич 0 – 3 Шахтар

Про ажіотаж, який запанував в Черкасах відразу після жеребкування півфінальної стадії, наш сайт вже розповідав. В гості до команди Юрія Бакалова завітає лідер чемпіонату, чинний володар золотих медалей і, власне, цього самого Кубка України. На попередніх етапах турніру в цьому сезоні «Шахтар» двічі грав з представниками Першої ліги: з «Миколаєвом» в 1/8 фіналу (перемога 3:0) і з «Десною» у чвертьфіналі (2:0). Тепер «гірникам» належить подолати опір колективу Другої ліги.

На шляху до 1/2 фіналу «Славутич» обіграв сімферопольську «Таврію» і краматорський «Авангард» – тоді головним тренером команди був видатний у минулому гравець «Шахтаря» Ігор Петров. Згодом черкаський колектив очолив Юрій Бакалов, і вже під його керівництвом у чвертьфіналі була обіграна тернопільська «Нива». «Славутич» виявився точніше в серії післяматчевих пенальті.