30 Тра

Іспанія – Болівія онлайн відео трансляція товариського матчу 30.05.2014

Іспанія - Болівія онлайн відео трансляція матчу 30.05.2014

Дивитись пряму відео трансляцію матчу Іспанія – Болівія (Испания Боливия) онлайн, товариський матч між збірними, підготовка до ЧС-2014 в Бразилії, 30 травня, час 23:00 (00:00), дізнатися результат матчу і переглянути відео огляд після матчу.

Поєдинок відбудеться в рамках товариського матчу між збірними. Також після завершення матчу Ви зможете дивитись всі голи і моменти на сайті футбол юа.

Початок гри о 23:00 (20:00) за Київським часом.
Товариський матч.
Матч завершено! Іспанія 2 – 0 Болівія

Матч відбудеться в ході підготовки до ЧС-2014 з футболу, що пройде в Бразилії йде повним ходом і всі збірні, які візьмуть участь у майбутньому мундіалі зараз проводить свої товариські зустрічі, завдяки яким можна не тільки закріпити та вдосконалити старі, перевірені зв’язки, а так само придумати що-небудь нове.

Дивитися футбол онлайн Англія – Перу онлайн відео трансляція товариського матчу 30.05.2014

Подібна у колективу Вісенте Дель Боске буде, адже в його активі з’явився цілий ряд нових футболістів. Збірна Іспанії є одним з трьох головних фаворитів на золоті медалі (включаючи Аргентину та Бразилію), тому підготуватися цієї футбольної державі необхідно грунтовно.

Майбутній матч відбудеться на “Райн-Неккар-Арені”, а головним арбітром призначений Эрмал Боруши. До матчу, в якому Україна повинна була здобути путівку на Євро, у Києві пішов перший сніг і поле «Олімпійського» було оповите білою пеленою. Більш того, у організаторів навіть не знайшлося червоних м’ячів – довелося грати звичайними білими. В таких умовах клас суперників вирівнявся, і пара нападників Ребров – Шевченко так і не змогла проявити себе толком.

У другому таймі, завдяки голу Реброва з пенальті, Україна вийшла вперед, порахувала справу зробленою, але незабаром Словенія забила після довгого розіграшу штрафного – і повернути собі перевагу в рахунку «жовто-блакитні» вже не змогли.

Два роки потому українці отримали в суперники по «стиках» вже топ-збірну. Так, Німеччина переживала ігровий спад, не змогла пробитися на чемпіонат світу напряму (тоді перше місце в групі посіла Англія), але навіть тоді у «бундестім» був дуже потужний склад на чолі з Олівером Каном і Міхаелем Баллаком. За два матчі Україна опиралася тільки 45 хвилин – у першому таймі домашньої гри.

Гол Зубова вивів «жовто-блакитних» вперед, а незабаром Воробей вийшов один на один з Каном, але не зміг забити – за визнанням гравця, коліна затремтіли. Пізніше українські вболівальники зроблять Горобця козлом відпущення, але ж в німецькому провалі винен не тільки він.