20 Лис

Швеція – Португалія – 2:3. Роналду виводить збірну в Бразилію

Капітан збірної Португалії виводить свою команду на Чемпіонат Світу. Перша гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь Португалії. Гол в Лісабоні забив незамінний Кріштіано. Після першого матчу питання вирішено ще не було, адже Шведи прийматимуть гостей у себе вдома, при своїх вболівальниках. Це була битва двох лідерів: Роналду та Ібрагімовича, де кращим виявився гравець мадридського Реалу.

На матч-відповідь Шведи вирішили випустити той склад, який грав і на “Да Луш”. Тренер португалців Бенте, в суботу на тренуванні дав відпочити Роналду і Пепе, а замінив тільки одного гравця в порівнянні з першим домашнім матчем в Лісабоні. Єдиним гравцем, яким був незадоволений Паулу Бенту став нападаючий Хельдер Поштіга, діями на матчі якого наставник був дуже незадоволений. Тому заміну Поштізі склав ветеран збірної – Уго Алмейда.Перший тайм контролювали господарі, хоча деякі атаки Роналду втримати не вдавалось, там все закінчувалось добре для воріт Ісаксона.

А ось другий тайм почався дуже активно, Ібрагімович пробрався в карний майданчик Португалії, останнім рухом віддав м’яч лівіше на хід Ларсону. До воріт залишалось менше шести метрів, але гравець англійського “Сандерленда” не зміг переграти Руї Патрісіу. Відповідь португальців чекати не довелася, відразу червоні розіграли м’яч біля своїх воріт, Алмейда побачив швидкісний ривок Роналду і віддав дуже класний пас на хід партнеру. Кріштіано зіграв як справжній мастер, втік від Ольсона вліво, і наніс удар в правий кут – 0:1.

Шведи намагалися зрівняти рахунок і на 68 хвилині це вдалося у Златана. Кутовий справа подає Кальстрьом, Ібрагімович корпусом виграє боротьбу у центрального захисника Пепе і цілить м’яч під дальній кут – 1:1. Та і цього шведам мало, їм потрібно забивати ще два голи. Ібрагімоч це прекрасно розуміє і на 72 хвилині матчу реалізує штрафний удар. Сильним ударом в лівий нижній кут воріт – без шансів для воротаря, рахунок стає 2:1. Здавалося, що шведи війшли в кураж і вони здатні забити ще один гол, та мрії Ібрагімовича перекреслил славнозвісний Роналду. Знову Алмейда, неймовірно точним пасов, засилає Роналду на побаченяя з воротарем. Кріштіано забиває зі складного положення, з лівої ноги в протилежний кут – 2:2.

Повністю вбив надію шведів той же сьомий номер збірної Португалії на 79 хвилині. Моутінью знайшов пасом КріРо, який втретє забиває в ворота Швеції.
Франція – Україна – 3:0 огляд матчу 19.11.2013
Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!

Відео огляд матчу Швеція – Португалія – 2:3