26 Чер

Таврія на зборах програла ФК Сараєво + Відео

Таврія - ФК Сараєво 0-1

Таврія - ФК Сараєво, фото - sctavriya.com

Команда під керівництвом нового тренера, Олега Лужного, провела заключний спаринг на першому австрійському зборі. Не зважаючи на дощ, який лив під час гри команда із Сімферополя досить непогано виглядала у першому таймі.

Та в основному підопічні Лужного намагалися занести м’яч у ворота, що їм не зовсім вдавалось. А ось боснійська команда в першій своїй контратаці відразу ж забила. Зробив це на 20-й хвилині Саїд Хусейінович, пробивши із лінії штрафної м’яч рикошетом від захисника влетів у сітку воріт.

Після перерви нічого кардинально не помінялося, Таврія контролювала хід поєдинку, але забити так і не змогла, причому з кожним разом проходити до воріт суперника було все важче. Матч так і закінчився з рахунком 0-1.

Але не варто впадати у відчай, команда шукає свою гру і перебудовується. А новий тренер як ніхто інший знає, що на те, щоб створити нову команду, новий стиль гри може піти дуже багато часу.