16 Лис

Україна – Франція – 2:0 огляд матчу

Щойно закінчився відбірковий матч Чемпіонату Світу 2014 року, де збірна Україна з рахунком 2:0 поремогла Францію.
В напруженому поєдинку, який відбувався на НСК Олімпійському(який був переповнений) були всі елементи футболу: яскраві моменти, пенальті, суперечки, фоли, голи, жовті та червоні картки.

Та саме головне це звісно ті емоції, котрі отримав кожен вболівальник збірної. Україна – Франція 2:0 – про такий рахунок мріяв кожен вболівальник, хоча як показують опитування, більшість вболівальників сподівались на мінімальну перегому, або ж нічию. Поєдинок відбувався при заповненому стадіоні, тому можна сказати, що нашим хлопцям дуже сильно допомогли вболівальники, той самий дванадцятий гравець, який допомогав оборонятися в важку хвилину, та закликав атакувати в потрібний момент.

В першому таймі обидві команди показали свою достойну гру, та навіть могли забити, але удари Ярмоленка та Коноплянки не попадали в ціль.Та в другому таймі все перевернулось, Степаненко прострілював в штрафну, де круглий знайшов ногу Едмара, який відпасував на хід Зозулі. Точний удар – і рахунок стає позитивним для збірної Франції.
Другий гол вдалося забити з пенальті. Знову Зозуля зачепився за м’яч, та вдарити йому завадив Кос’єльни.Арбітр назначає одинадцяти метровий, який чітко реалізовує Ярмоленко.Два сухих м’ячі вдалося забити в першому відбірковому матчі, що надає велику перевагу перед матчем в Франції, який відбудеться 19.11.2013.
Якщо Вам сподобались статті на нашому сайті – додайте нас в закладки! (Ctrl+D).Дякуємо!

Відео огляд матчу Україна – Франція – 2:0