13 Лип

УПЛ анонс: Волинь – Карпати

Реклама
Реклама
Волинь-Карпати

Волинь-Карпати, фото - Football.ua

19:00, п’ятниця 13.07.2012, Луцьк, стадіон «Авангард». Трансляція матчу – канал 2+2.

Нарешті, дочекалися! Сьогодні стартує Прем’єр-ліга України 2012-2013 років. І не зважаючи, що день достатньо забобонний, та все ж футболі упереджень не так вже і багато. На зміну словам приходять дії, швидкість, тактика та емоції.

Відкрити новий сезон в УПЛ випала нагода двом командам із заходу, тож у нас сьогодні вийде таке-собі галицько-волинське дербі. Минулого сезону Карпати ледве врятувалися від вильоту із найвищої ліги, тому зараз будуть намагатися довести, що гідні в ній змагатися. Волинь же, незважаючи на місце в середині таблиці, також буде прагнути більшого. Тому сьогоднішнє протистояння видасться на славу.

Як в одній, так і в іншій команді в міжсезоння значних змін не відбулося. У Волині головною новиною можна вважати ситуацію із Майконом. Окрім того, спостерігаючи новачків команди можна сказати, що селекційний відділ лучан добряче попрацював.

У Карпат основним новачком команди став захисник Ігор Пластун, який буквально два дні тому перейшов до стану біло-зелених із Оболоні. Але вже сьогодні скоріш за все він вийде на поле через дискваліфікацію Балажица, який пропустить цю гру оскільки в останньому турі минулого чемпіонату отримав червону картку.

Всього команди грали між собою 16 раз, і тут у них абсолютний паритет, 8 перемог Волині та стільки ж у Карпат. Сьогодні, можливо, одна із команд схилить шальки терезів на свою сторону. Тим більше, що на полі Волині із 8 ігор, у 5 лучани перемагали.

Останній матч на полі Волині (01.10.2010): Волинь-Карпати 0:2 (Голодюк, 26; Зеньов, 51).
Останній матч між командами (16.04.2012): Карпати-Волинь 1:0 (Гладкий, 72).

Цікавим фактом протистояння двох команд із Заходу України є те, що за зіграні між собою 16 матчів в УПЛ команди примудрилися на двох заробити 8 червоних карток.

Прогноз: 2:2

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
18.07.2018
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?