20 Лип

Жеребкування ЛЄ. Відомі суперники Арсенала і Металурга Д

Реклама
Реклама
Жеребкування Ліги Європи

Жеребкування Ліги Європи, фото - uefa.com

Сьогодні о 13:00 відбулося жеребкування третього відбірного раунду Ліги Європи. Таким чином своїх майбутніх і можливих суперників дізналися дві українські команди: київський Арсенал та донецький Металург.

Отож, якщо у 2-му поєдиноку Металурга та Челика, донецька команда не пропустить більше 7 голів, то вони зіграють із переможцем пари Олімпія Любляна (Словенія) – Тромпсе (Норвегія) (перший матч – 0:0).

Арсеналу ж дістанеться в суперники переможеть пари Мура (Словения) – ЦСКА (Болгария) (перший матч – 0:0).

Всі пари жеребкування ЛЄ:

Атлетик (ESP) – Славен (CRO) / Портадаун (NIR)

Реклама
Реклама

Анжи (RUS) / Гонвед (HUN) – Локомотив Пловдив (BUL) / Вітес (NED)

Інтер Баку (AZE) / Астерас (GRE) – Марітіму (POR)

Рапід Бухарест (ROU) / МЮПА (FIN) – Херенвеєн (NED)

Рух (POL) / Металург Скопьє (MKD) – Металург Руставі (GEO) / Віктория Плизень (CZE)

Хорсенс (DEN) – Дачія (MDA) / Ельфсборг (SWE)

АПОЕЛ (CYP) / Сеніца (SVK) – Тірана (ALB) / Олесун (NOR)

Інтер (ITA) – Хайдук Спліт (CRO) / Сконто (LVA)

Войводіна (SRB) / Судува (LTU) – Рапід Вена (AUT)

Генк (BEL) – Мілсамі (MDA) / Актобе (KAZ)

Олімпія Любляна (SVN) / Тромсе (NOR) – Металург Донецьк (UKR) / Челик (MNE)

Твенте (NED) / Інтер Турку (FIN) – Млада-Болеслав (CZE) / Тор (ISL)

Бней-Іегуда (ISR) / Ширак (ARM) – ПАОК (GRE)

Орхус (DEN) / Діла (GEO) – Левадія (EST) / Анортосис (CYP)

Слован (SVK) / Відеотон (HUN) – Диферданж (LUX) / Гент (BEL)

АІК (SWE) / Хафнарфьордюр (ISL) – Хазар (AZE) / Лех (POL)

Ескішехірспор (TUR) / Сент-Джонстон (SCO) – Марсель (FRA)

Нафтан (BLR) / Црвена Звезда (SRB) – Омонія (CYP)

Левскі (BUL) / Сараєво (BIH) – Ювяскюля (FIN) / Зета (MNE)

Жальгіріс (LTU) / Адміра-Вакер (AUT) – Спарта Прага (CZE)

Осіек (CRO) / Кальмар (SWE) – Янг Бойз (SUI) / Зімбру (MDA)

Данді Юнайтед (SCO) – Динамо Москва (RUS)

Арсенал Київ (UKR) – Мура (SVN) / ЦСКА Софія (BUL)

Бурсаспор (TUR) – Макабі Нетанія (ISR) / Куопіо (FIN)

Стяуа (ROU) – Спартак Трнава (SVK) / Слайго Роверс (IRL)

Ренова (MKD) / Гомель (BLR) – Ліверпуль (ENG)

Шахтар Солігорск (BLR) / Рід (AUT) – Металург Лієпая (LVA) / Легія (POL)

Широкі Бріег (BIH) / Сент-Патрікс (IRL) – Гановер (GER)

Сервет (SUI) / Гандзасар (ARM) – Русенборг (NOR) / Ордабаси (KAZ)

джерело: uefa.com

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
21.09.2017 20.09.2017 Вчора23:00Реал Мадрид Бетис
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?