10 Сер

Жеребкування плей-офф Ліги Європи всі пари та результати

Страница доступна на: Російська

7 серпня пройшло жеребкування плей-офф Ліги Європи, де ви зможете побачити всі пари, та результати. Хто з ким буде грати, з ким буде грати Зоря та коли будуть матчі ЛЄ.

Матчі відбудуться 20 та 27 серпня.

Ось і завершилися жеребкування єврокубків. З упевненістю можна сказати, що нашим клубам дісталися непогані суперники. Особливо пощастило ЦСКА — «армійцям» належить в Лізі чемпіонів зіграти зі «Спортингом». У Лізі Європи опоненти спочатку могли попастися несильні, так і сталося. «Рубін» буде протистояти «Работничкам», а «Краснодар» — Хіку. Бажаємо удачі нашим клубам, до швидких зустрічей!

У цьому році виповнилося 11 років з моменту, коли Кубок УЄФА перейшов з олімпійського формату на формат, що припускає наявність групової фази. 11 років тому футбол втратив серйозного єврокубка, який, крім того, що було «євро», був і «кубком»: програв за сумою двох матчів — вилітаєш.

ДНК європейського футболу за цей час круто змінилася. В Європі майже не залишилося класичних кубкових команд, а вміння Рафаель Бенітес працювати в іграх на виліт сприймається ледь не як його професійний мінус. Знищення Кубка УЄФА в його старому форматі прискорило процес прагматизації футболу — романтичних кубкових історій залишилося зовсім небагато.

Саме тому я дуже люблю спостерігати за кваліфікацією до Лізі чемпіонів і Лізі Європи — багато ігор на виліт, і драми майже неминучі. Одне з найбільших битв, бачених мною своїми очима, — зустріч «Црвени Зірки» і тбіліського «Динамо» у відборі до Ліги Європи сезону-2009/10. Хто бачив той футбол, абсолютно точно його не забуде.

Новини по темі Жеребкування плей-офф Ліги Чемпіонів всі пари та результати

Програвши в Грузії 0:2, «Црвена Зірка» забила у свої ворота в дебюті матчу, але в абсолютно легендарному традиційно кубковому стилі відгарувала залишився до фінального свистка час і домоглася дивовижною перемоги з рахунком 5:2. Атмосферу на «Маракані» після фінального свистка було не передати.

Позавчора в колекцію до матчу «Црвена Звезда» — «Динамо» додалася ще одна гра. Шведський «Мальме» програв у першій зустрічі «Ред Булл Зальцбург» 0:2, і об’єктивно шансів у шведів було не так багато — тим більше австрійці повинні були пам’ятати, як рік тому вже програли «Мальме», недооцінивши суперника.

Але «Мальме» обрушив в першому таймі на Зальцбург справжній смерч. Переповнена «Сведбанк Арена» почала сходити з розуму з першої хвилини, гравці шведів кидалися в божевільні підкати (при цьому вперше фолили лише на 20-й хвилині) і зуміли змусити «Ред Булл» програти.

До 15-й хвилині фора була відіграна, до кінця першого тайму «Мальме» повів 3:0, а у другому таймі шведи відстояли біля своїх воріт півгодини в меншості. Якщо не хочете дивитися весь матч, але бажаєте зрозуміти, яким був «Мальме», просто подивіться на цю фотографію, на емоції капітана команди з Сконе Маркуса Русенберга. Його і всю команду вболівальники не відпускали після закінчення гри більше 10 хвилин — футболісти пройшли три кола пошани.

Такі ігри — класика кубкових змагань. Два роки поспіль клуби з чемпіонату, який лише намагається стати респектабельним — турецької Суперліги, — обпікаються на одному і тому ж. Рік тому «Бурсаспор», а тепер «Трабзонспор» — і ті, й інші вважали, що пройти грузинську «Чихуру» та македонський клуб «Работнічкі» відповідно можна буде, зігравши не в повну силу. Одні в підсумку програли в серії пенальті, інші пропустили смертельний удар за вісім хвилин до завершення овертайму. Коли в повторній зустрічі «Трабзонспора» і «Робітничків» турки відкрили рахунок, вони святкували так, ніби наступний гол станеться буквально через хвилину.

Не трапився. Воротар македонців Даніель Божіновскі в цей вечір відповідав свого прізвища і провів напевно найкращий матч у житті, витягуючи удари з трьох метрів. Самовпевненість «Трабзонспора» повинна була вбити команду ще в основний час, коли турки ідіотським чином обрізалися на своїй половині, але м’яч після удару Марияна Алтипармаковски потрапив у поперечину.

Простий занедбаність в чужу штрафну від Мілана Илиевски на 112-й хвилині перетворився на гол: Луїс Каванда ліниво закрокував до м’яча, упустив Кірі Маркоскі, воротар Онур Киврак запізнився з виходом — і далі пройшли «Работнічкі».

Кваліфікація в єврокубків — це час робітничків, час коли работнічкі стають супергероями. Єврокубків на основних стадіях їх не вистачає таких історій — ви ж і самі, напевно, незадоволені тим, що на вирішальних етапах Ліги чемпіонів кожен рік грають одні і ті ж клуби. Груповий турнір пастеризує єврокубки, майже позбавляє можливості побачити сенсаційного тріумфатора.

Новини ЛЄ Жеребкування групового етапу Ліги Європи всі пари та результати 2014-2015.

В американському спорті, який продається краще всього іншого в світі, давно є різниця між regular season та post-season. Ти можеш грати як завгодно у регулярній першості, але до плей-офф повинен підійти у повній готовності. «Він стає справжнім звіром», — сказав про різницю між «регулярним» і «кубковим» Леброном Джеймсом його партнер по «Клівленду» Кендрік Перкінс. «Ми всі стаємо зграями вовків. Хто буде самим голодним?» — пояснювала, чим відрізняється регулярний сезон від плей-офф дворазова олімпійська чемпіонка з баскетболу Деліша Мілтон-Джонс.

Ігри на виліт вимагають максимальних зусиль від команди і тренера — ти готуєшся до одного суперника, а не до трьох відразу. Хвилинна самозаспокоєність при будь-якому рахунку може коштувати тобі проблем, ніж вчора переконався «Краснодар». Такий формат змушує футбольне поле горіти всі 90 хвилин, а не тихо тліти з передбачуваним результатом за підсумками групового раунду.

«Звірячий», «вовчий» і повністю кубковий футбол з усією його непередбачуваністю зараз, на жаль, можна побачити тільки в кваліфікації до єврокубків.