Інфо

Про сайт

Шановні відвідувачі, Ви знаходитесь на сайті Український Футбол (uafootball.org.ua)

Сайт Український Футбол uafootball.org.ua (надалі – Сайт) призначений для інформування фізичної особи – відвідувач (надалі – Користувач) про останні новини та події у світі футболу.

Фактом використання (відвідування) Сайту Користувач висловлює свою згоду з усіма умовами даного положення та зобов’язується їх дотримувати або припинити використання Сайту.

Метою існування Сайту uafootball.org.ua є систематизація всієї необхідної футбольної інформації та інформування у зручному форматі всією необхідною футбольною інформацією, яка знаходиться у вільному доступі і може бути знайдена в Інтернеті за допомогою будь-якої пошукової системи. Інформація розповсюджується шляхом гіперпосилань, шляхом посилань на медіафайли, що знаходяться на сторонніх сайтах, шляхом їх простого інтегрування в код медіапрогравача.

Необхідно відзначити, що Сайт uafootball.org.ua НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ організацією трансляцій через Інтернет і самостійним виготовленням відеороликів чи/та відеозвітів про матчі, що відбулися, так як права на використання трансляцій та показ відео можуть належати законним правовласникам. Всі так звані “прямі відеотрансляції онлайн” є ні що інше, як звичайні посилання на файли з потоковим відео, безкоштовно і відкрито поширювані інші сторонні сайти. Сайт uafootball.org.ua не може впливати на їх вміст і навряд чи може нести відповідальність за нього.

Жоден викладений відеоролик не знаходиться на хостингу webhost1.ru, на якому знаходиться Cайт uafootball.org.ua – всі відеоролики та відеозвіти про матчі беруться з відкритих відеохостингів – rutube.ru, youtube.com, dailymotion.com та інших згідно з правилами кожного з них.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за зміст відео, взятого із сервісів обміну, показу і трансляції відео. Зазначені файли не розміщуються на Сайті і можуть бути знайдені у вільному доступі на інших інтернет-сайтах. Ми не гарантуємо якості трансляції та не несемо відповідальності за дії користувачів на пропонованих сайтах. Використання даних файлів здійснюється на власний ризик відвідувачів. Авторські права на використання даного відео в Інтернеті належать користувачам або власникам сайтів сервісів обміну, показу і трансляції відео, відповідно до угоди використання.

Адміністрація Сайту не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами матеріалу, розміщеного на Сайті, включаючи його відтворення та розповсюдження, здійснені як в рамках Сайту, так й іншими можливими способами.

Послуги Сайту надаються «як є». Адміністрація Сайту не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача Сайту, його безперебійну та безпомилкову роботу, а також розміщених Користувачем на Сайті матеріалів, інформації, що характеризує ці матеріали або коментарів до них. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за зміст посилань, розміщених на Сайті і посилань, які ведуть на інші сайти; перехід по таких посиланнях здійснюється Користувачем на свій страх і ризик. Адміністрація Сайту не відшкодовує ніякої шкоди, прямої або непрямої, заподіяної Користувачеві або третім особам в результаті використання або неможливості використання Сайту.

Сайт uafootball.org.ua повністю відповідає закону «Про авторські та суміжні права».

Адміністрація Сайту в будь-який час без повідомлення Користувача може змінювати даний текст та / або будь-які інші умови використання Сайту.

Увага! Шукаємо авторів. 

Шукаємо однодумців, які люблять футбол, які грають у футбол, які живуть футболом. Потрібна допомога у розвитку даного проекту. Тому є велика необхідність у людях, які будуть готові писати цікаві та корисні статті для сайту і всіляко розвивати даний проект.

Що треба:

1. Перш за все – це бажання! Без нього нікуди, якщо ви цього не хочете, ніхто вас змушувати не буде.
2. Чітко, грамотно та конструктивно викладати свої думки “на папері”.
3. Цікавитись українським футболом (і не тільки українським).
4. Мати знання української або ж російської мов (планується зробити сайт двомовним).
5. Якщо маєте бажання стати автором заміток на сайті, можливо, доведеться написати пробну статтю (1000-2000 символів) про український футбол. Стаття може бути як загальна про футбол так і конкретна про один з клубів українського чемпіонату.

Якщо ви володієте вказаними вище навиками, щиро бажаєте допомогти та не байдужі до нашого вітчизняного футболу, то можете сміло писати на цю адресу: info@uafootball.org.ua із позначкою в темі листа “Допоможу сайту Український Футбол”.

P.S. Відразу хочу відповісти на питання стосовно оплати. Поки ще сайт на ранній стадії розвитку, тому все будується на ентузіазмі. Але уже у найближчому майбутньому, коли з’являться цікаві статті, якісні онлайн трансляції футболу та різні відео-ролики можна буде організувати рекламу і отримувати профіт з неї.

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?