31 травня

Аналіз невдалої гри “Металіста” наприкінці сезону

Реклама
Реклама

Аналіз невдалої гри Металіста наприкінці сезону

Станом на початок цього сезону “Металіст” був найбільш стабільною за складом і по грі командою після донецького Шахтаря.

Мирон Маркевич давно побив свій рекорд по тривалості роботи на одному місці, фінансування команди після добровільно-примусового догляду Ярославського навіть покращилося, в результаті чого клуб провів якісну трансферну кампанію.

Все це говорило про те, що саме харків’яни поведуть з донецьким “Шахтарем” основну боротьбу за перше місце.

Першу половину чемпіонату так воно і було – після 14-ти зіграних матчів Металіст йшов на першому місці і випереджав донецький ” Шахтар ” на три очки. Але потім все розсипалося: портрет президента клубу Сергія Курченка виявився на сайті МВС у розділі “Розшукуються”Мирон Маркевич подав у відставку, а два кращих гравців клубу – Хосе Соса і Марко Девіч – пішли в інші команди.

Новини футбол юа Коноплянка влітку може залишити Дніпро

Весняну частину чемпіонату Металіст почав дуже погано, пропустивши від Динамо і Шахтаря в загальній складності вісім м’ячів і вилетівши від Динамо з Кубка. Але на цьому все погане закінчилося – Рахаєв несподівано впевнено вивів Металіст з піке. І хоча в боротьбу за чемпіонство вплутуватися було вже пізно, звичне третє місце харків’яни впевнено зайняли.

Третє місце порівняно зі стартовими очікуваннями – це погано. Закон Паддера спрацьовує тут чітко. Якщо, правда, не підключити теорію відносності. Щодо того, чим все могло закінчитися в контексті стартових матчів весняної частини – третє місце дуже навіть нічого.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
19.01.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?