07 Feb

Андрій Пятов: “Все обійшлося без травм і до кінця зборів фактично всі здорові”

Реклама
Реклама

Воротар донецького “Шахтаря” Андрій Пятов з командою вже повернувся з Ізраїлю в Україну після перемоги клубу на Об’єднаному Суперкубку 5 лютого. Голкіпер розповів, наскільки складною була гра з росіянами і чому перемога для “Шахтаря” не на першому місці.

– Як вам вдалося обіграти на Об’єднаному Суперкубку іменитих російських суперників? Чого їм не вистачило для перемоги?

– На даному етапі ми виявилися більш підготовлені і фізично, і тактично, це було видно. А росіяни готувалися по-своєму, і ще дивлячись, коли вони проводили збори. Грати на турнірі було нескладно, хоча в кожному матчі є свої труднощі.

Суперкубок нам дуже сподобався, це гарна перевірка перед офіційними іграми українського чемпіонату. Найголовніше – були гідні суперники, і перед іграми Євроліги такі й потрібні.

– Який напружений момент вам запам’ятався в матчі з ЦСКА?

– Я їх не виділяю в ході гри, в цілому ж були і помилки, і вдалі реалізації. Головне, проаналізувати все. У нас ще будуть теоретичні заняття, на яких будемо розбирати останню гру. Тренер вкаже нам, що і як було б краще зробити під час матчу.

– Що сказав вам тренер після матчу?

– Для нього перемога не на першому місці, головне – якість гри, яку ми демонстрували. Тренер сказав, що на даному етапі задоволений виконаною роботою, але не на 100%, тому є ще куди прагнути. Важливо, що обійшлося без травм і до кінця зборів фактично всі здорові.

– Як відсвяткували перемогу в турнірі? Або будете відзначати вдома?

– Ніяк, та й навіщо? Найкращий подарунок – це те, що ми додому повернулися, до сімей, і проведемо з рідними пару днів разом. І потім знову на збори.

– Переможцю турніру вручать приз в 300 тис. дол У зв’язку з цим чи отримають футболісти “Шахтаря” прибавку до зарплати?

– Ні. Наскільки я знаю (ми завжди так чинимо), то всі гроші, зароблені на турнірах, йдуть на благодійність. Передаємо їх або в дитбудинку, чи в лікарні.

– А що привезли з Ізраїлю в подарунок дружині і дітям?

– Ми їздили в Єрусалим і купили там ікони, хрестики. Все-таки це святе місце, і всі скористалися нагодою. Особисто я був в Єрусалимі вже втретє. Також купив там сувенірчики, як і багато футболістів “Шахтаря”.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
24.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?