20 Jul

Анонс матчу Арсенал К – Металіст

Реклама
Реклама
Марко Девіч

Марко Девіч, фото - football.ua

Київський Арсенал сьогодні спробує реабілітуватися в очах своїх уболівальників за розгромну поразку в першому турі від Дніпра.

Для цього підопічним Юрія Бакалова необхідно здолати срібного призера останнього чемпіонату харківський Металіст. Завдання прямо скажемо не з легких, враховуючи те, що продемонстрували каноніри в першій грі нового сезону.

Після поразки від Дніпра всі фахівці одним голосом констатували той факт, що столичний клуб не зміг за час міжсезоння награти командні дії. На полі «Дніпро Арени» Арсенал практично розчинився і лише дивом не пропустив ще більше.

Наставник команди ще перед стартом першості дуже сподівався, що з приходом тих же Романчука та Петрова вдасться створити в грі плавний перехід із оборони в атакуючу зону півзахисту і назад, проте саме ці футболісти найбільше і розчарували своїми діями в першому турі. Навряд чи за такий короткий час Бакалову вдалося щось докорінно змінити в загальнокомандних діях колективу. Єдиний спосіб, який може в даній ситуації допомогти – це психологічно зарядити футболістів.

Метод досить дієвий (яскравим прихильником до такого прокачування гравців є колишній головний тренер київського Динамо Валерій Газаєв), але наскільки цим талантом володіє наставник канонірів, до кінця неясно.

Харків’яни усі найближчі матчі будуть проводити, тримаючи в розумі необхідність незабаром стартувати в Лізі Чемпіонів. У цьому світлі не дивно, якщо Мирон Маркевич почне варіювати як склад, так і манеру гри.

У першій грі проти Металурга загалом все пройшло за планом спеціаліста якщо не брати до уваги погану реалізацію моментів. Але поки у формі Марко Девіч цей мінус теж нівелюється. На питання як будуть діяти гості в майбутній зустрічі, відповідь криється в більшій мірі саме у згаданій вище Лізі Чемпіонів.

Ідея про те, що до турніру необхідно підійти у всеозброєнні, може так глибоко засісти в свідомості тренера, що вона почне генерувати бажання зіграти якомога обережніше з мінімальними ризиками отримання травм.

Маркевич вже втратив Клейтона Хав’єра, а з урахуванням того, що в міжсезоння лава запасних не отримала якісної глибини, кожен подальший вихід з ладу футболіста прирівнюється до трагедії.

Швидше за все, Металіст спробує взяти своє малою кров’ю, а така тактика часто грає злий жарт з командами. Ось тільки чи готовий Арсенал скористатися своїм шансом? На таке питання відповідь банальна і в той же час найбільш правильна – матч покаже.

Не забуваємо, що матч Арсенал-Металіст онлайн можна подивитися у нас на сайті.

Прогноз УФ – 1:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
21.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?