04 Aug

Арсеналу припишуть технічну поразку в Лізі Європи?

Реклама
Реклама
Ерік Матуку, Арсенал К

Ерік Матуку, Арсенал К

Дуже неприємні новини дійшли сьогодні до стану київського Арсеналу від УЄФА. Справа стосується захисника киян Еріка Матуку.

Сама ж неприємність у тому, що камерунець, ще за часів виступів за Гент (в 2010 році) був видалений з полу у матчі проти Порту. Але вилученням у тмоу матчі не обійшлося, футболіст був дискавілікований УЄФА на 2 матчі у єврокубках.

Згідно повідомлення УЄФА Матуку встиг відбути лише 1 матч покарання, а отже він не мав права приймати участь у грі проти Мури два дні тому.

7 серпня відбудеться засідання КДК УЄФА з приводу цього питання і тоді ж вирішиться чи буде присуджена Арсеналу технічна поразка із рахунком 0:3.

В свою черге пресс-служба київського клубу заявила наступне: “Ми надали УЄФА та ФФУ всі роз’яснення з цього приводу, а також реєстр документації, який підтверджує, що ми не отримували цього повідомлення. У паспорті футболіста Еріка Матуку, даний епізод не був відображений – паспорт футболіста також надано федераціям.

Тим не менш, керівництво клубу не знімає з себе відповідальності за подію.

Ми сподіваємося, що Контрольно-Дисциплінарний Комітет УЄФА переконають надані нами документальні докази”.

Будемо сподіватися, що комісія прийме до уваги всі документи надані Арсеналом, та все ж не буде застосовувати до клубу таких санкцій як технічна показка.

Нагадаємо, що офіційно перший матч Арсенал-Мура 05 закінчився перемогою гармашів із рахунком 3:0. Гра-відповідь відбудеться у четвер 9 серпня о 21:00 за київським часом.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
18.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?