13 Apr

Артем Федецький: “Металург грав з Дніпром від захисту”

Реклама
Реклама

Після закінчення матчу дніпропетровського “Дніпра” та донецього “Металургу” надійний захисник «Дніпра» Артем Федецький дав відповіді на запитання телеканалу журналіста про матч.

– Скажіть будь ласка, як тяжко було Вам грати з донецькою командою?

– Ми знали, що футбольна команда «Металург» намагатиметься розвавати свою гру лише від оборони. Про атакувальні дії вони майже і не думали, тільки в одиноких випадках вони намагались щось створити у наших воріт. Хотіли побороти та пройти такий надійний захист за допомогю флангових атак. “Дніпро” створював гольові моменти, і врешті-решт нам вдалось забити єдиний м’яч, буквально ми заштовхали кулястого у сітку воріт.

– На цьому не дуже якісному газоні футболісти обох команд прямо таки «вилітали» за його поля.
– Чесно кажучи, я не міг подумати, що поле наскіли погане і будуть вилітать цілі частинки землі із поля, хоча поле ще більш-менш якось трималося, додати до цього, що на полі було багато води, все ще добре закінчилося для всіх. Але, як кажуть, поле завжди одинакове для двох команд, тому всі ми відчували такий ось дискомфорт. Віддавати паси було дійсно складно – пасуєш легенько, м’яч вилітає в аут, прикладаєш більше сили – куля просто застряє в цій воді. Нам в деякій мірі пощастило, що ми виграли. Гра була не дуже, але для нас основна ціль це результат.

– Як Ви знаєте, всі команди чемпіонату України мають дуже щільний графік ігор. Ваш головний тренер Хуанде Рамос намагається реагувати на події матчу і проводить деякі заміни в складі, тому «Дніпро» грав невелики силами сьогодні. На полі з’явився Матеус, який вийшов на заміну наприкінці гри.
– Я не згодин з тим, що сьогодні ми грали малими силами. У нашої команди є великий запас якісних і технічних футболістів, як стараються бути максимально корисними для команди, нам сьогодні в деякій мірі не щастило, дуже довго не могли забити, швидкий гол дуже сильно нам би допоміг, але суперник був весь час в захисті, не даючи нам ніяких шансів показати наш кращий футбол. Після забитого голу ми хотіли відзначитися і другий раз, але нам не вистачило фарту.

– Коли гра закінчилась, Ви влаштували маленьке свято.
– Ми захотіли подякувати нашим вірним фанатам за те, що вони були з нами від початку і до кінця матчу, вони підтримували нас усіма силами. Дуже дякуємо нашим вболівальникам за підтримку і в наступних матчах зробимо все можливе, щоб показувати для них хороший футбол.

Читайте також новини футболу: Даріо Срна: Поразка від Ворскли нас сильно деморалізувала

Мірча Луческу: На “Шахтар” чекає дуже тяжкий матч. Головний тренер донецької команди дав відповіді на запитання журналістів щодо цікавого матчу із «Ворсклою».

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.05.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?