30 Nov

Провали Блохіна. Хто може стати головним тренером київського Динамо?

Реклама
Реклама

Ще рік назад президент Динамо Ігор Суркіс був усміхнений та щасливий. Та не знав він, які страждання принесе йому відомий в минулому футболіст Олег Блохін. Сподівання були величезними, команду потрібно були витягувати із прірви і заставляти гравців віддаватися повністю на футбольному полі. Ні Газаєв ні Сьомін не змогли вагомо підняти престиж київського клубу. А Дем’яненку банально не дали того часу, який зараз є у теперішнього наставника команди.

Перші невдачі Динамо – Блохін зводив на час, занадто мало він ще знає команду. Іншими оправданнями стали: не дуже якісне поле, поганий суддя, який завжди портить гру киянам, погана погода, погана аура у гравців і т.д. Потрібно це вже припиняти тому, що у вболівальників просто не вистачає нервів та сил вірити в свою команду. Був момент коли Динамо просто таки показали свій рівень, кияни забили під 10 голів за один матч, після матчу Блохін сказав: “Тепер уже все будет добре. Прорвало”. Якби-ж все було так добре, нестабільна гра продовжувала переслідувати всіх гравців на полі. Навіть “показуха” з Мілевським особливо нічого не вирішувала, віз і нині там.

На цей сезон Суркіс поставив Блохіну задачу – вийти з групового етапу Ліги Європи. Якщо задача виконується – Блохін може спати спокійно, якщо ні – обидві сторони розривають контракт. Наплив емоцій ще тільки збільшився після позорної гри Динамо з Генком, у Блохіна є всього одна гра – останній шанс.

Місце Блохіна може зайняти Хуанде Рамос, який дуже вдало тренує дніпропетровську команду і Дніпро в цьому році може поборотися за Лігу Чемпіонів. Другим претендом може стати Леонід Кучук який в минулому тренував київський Арсенал, а зараз переживає вже за іншу команду – Локомотив. Обидва тренери не проявлять бажання коментувати свою майбутню кар’єру, але все може статися. Головне щоб Блохін як найскоріше покинув клуб.

Читайте також: Огляд матчу Іллічівець – Металіст -1:1
Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?