11 Jul

Бразилія – Нідерланди прогноз на матч 12.07.2014. Матч за 3 місце ЧC 2014

Страница доступна на: Російська

Реклама
Реклама

Бразилія - Нідерланди прогноз на матч 12.07.2014. Матч за 3 місце ЧC 2014
Чемпіонат Світу 2014. Матч за 3-е місце. Бразилія – Нідерланди прогноз на матч 12.07.2014.

Бразилія

цілком закономірно програла Німеччині. Звичайно, сім голів у ворота Жуліо Сезара ніхто не міг би передбачити (коефіцієнт на це був божевільний), але сам вихід німців у фінал здавався цілком логічним. І зараз багато будуть твердити, що не було Неймара, Тьяго Сілви і Дані Алвеша, але це не особливо вплинуло на те, що у п’ятикратних чемпіонів світу так і не з’явилося абсолютно ніякої тактики на протязі всього турніру.

Як ми говорили в наших минулих прогнозах, вся тактика Бразилії полягала в тому, що «віддайте пас на Неймара, він щось там зробить, якщо Неймар закритий, дайте на Оскара, той зробить подачу в штрафну». От і все! І з цим вони вийшли проти дисциплінованої Німеччини! Ніякої підготовкою до матчу там і не пахло. Суперника ніхто не вивчав, але в матчі з Голландією Бразилія повинна показати великий футбол. Ніякої персональної опіки не було. Взагалі нічого такого, що могло б допомогти перемогти німців, у Бразилії не було. Питання в тому, чи це буде в матчі з Голландією.

Німеччина – Аргентина прогноз на матч 13.07.2014. Фінал ЧC 2014

В цьому випадку розуміємо, що Бразилія вимушена вигравати голландців, зможуть чи ні – це вже тема іншого прогнозу, але боротися за кожен клаптик свого поля просто зобов’язані. Нідерланди, зрозуміло, так само налаштовані рішуче, але фізично відбігавши два матчі за 120 хвилин при важкому для європейців кліматі – дорогого коштує. Фізично команда однозначно втомилася, звідси і допустимі помилки в обороні так і по грі в цілому, що можуть призвести до елементарних фолів, причому в цьому аспекті бразильці однозначно дадуть відповідь взаємністю, в цьому можна навіть не сумніватися.

Голландія

Але на відміну від Бразилії Нідерланди мають непоганий резерв і глибину лавки запасних. Умовні резервісти можуть вийти на поле замість умовно основних гравців і зіграти не гірше, а іноді і краще. Можна прогнозувати, що ван Гаал не буде чіпати зіграну оборону, але гарненько перетрусить складу в півзахисті і нападі, зробивши ставку на молодих виконавців (Депая, Ленса, Фера, Класі), які можуть вийти на перші ролі вже у відборі на Євро-2016.

Голландці втомилися. Їх моральний стан, після поразки в серії пенальті, теж викликає питання. Програти за крок до фіналу – важке випробування. А вже тим більше який сенс боротися з Голландією в матчі за третє місце, охрещені власних наставників, як непотрібна річ. Переконаний, шанс отримає безліч резервістів. Нідерланди будуть розбалансовані. Навряд чи стартова 11-ка в змозі протиставити щось шалено мотивованим бразильцям.

Прогноз на матч Бразилія – Голландія 2:1. Третє місце ЧС 2014

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
21.05.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?