Динамо Київ виграє Кубок України. Огляд матчу Динамо - Шахтар 5:4

Динамо Київ стає володарем Кубка України сезону 2014-2015. В дуже цікавому матчі 4 червня київська команда змогла виграти гірників – Динамо – Шахтар 0:0 (5:4 по пенальті). Пропонуємо вам подивитися відео огляд матчу, пенальті та основні моменти фіналу 6-06-2015.

• Comments Off on Динамо Київ виграло Кубок України. Огляд матчу Динамо — Шахтар
  • 2981
  • Читати далі...

Сергій Ребров - новий тренер Динамо

Виконуючий обов’язки головного тренера “Динамо”, а зараз є вірогідність, що Сергій Ребров стане головним тренером київського “Динамо”.

Наставник киян поспілкувався з журналістами на прес-конференції після фінального матчу

• Comments Off on Ребров: “Динамо зіграло дуже сильно в першому таймі”
  • 2703

ukraine-cup-online

Дивитись пряму відео трансляцію матчу Динамо Київ – Шахтар Донецьк онлайн, матч Фіналу Кубка України, 15 травня, час 20:00 (21:00), дізнатися результат матчу і переглянути відео огляд після матчу. Поєдинок відбудеться в рамках фіналу Кубка України 2014. Також після завершення матчу Ви зможете дивитись всі голи і моменти на футбол онлайн.

Початок гри о 20:00 (21:00) за Київським часом.

Кубок України. Фінал.
Матч завершено! Динамо Київ 2 – 1 Шахтар Донецьк

Читайте Огляд матчу Динамо Київ 2 – 1 Шахтар Донецьк. Кубок беруть кияни

• Comments Off on Динамо Київ – Шахтар Донецьк онлайн відео трансляція. Кубок України Фінал 15.05.2014
  • 8243

Огляд матчу Динамо Київ 2 - 1 Шахтар Донецьк. Кубок України Фінал

Забивши два голи в першому таймі і пропустивши в свої ворота лише один гол в другому таймі, київське «Динамо» обіграло донецький «Шахтар» і стало чемпіоном Кубка України сезону 2013/14.

• Comments Off on Огляд матчу Динамо Київ 2 – 1 Шахтар Донецьк. Кубок беруть кияни
  • 2828

Анонс матчу Динамо Київ Шахтар Донецьк. Кубок України Фінал

На сьогоднішній день – футбол це спосіб для багатьох людей хоч трішки відволіктися від подій в країні.

Тому поєдинок між “Динамо” і “Шахтарем” у фіналі Кубка України чудова нагода для того, щоб відпочивити від усього, насолодитись красивим футболом.

• Comments Off on Анонс матчу Динамо Київ – Шахтар Донецьк. Фінал Кубка України
  • 2901

Шахтар -Динамо фінал Кубка пройде без глядачів

Генеральний директор “Ворскли” Дмитро Яворський заявив, що Полтава готова прийняти фінал Кубка України, але вболівальників на стадіон ніхто пускати не буде.