25 Jul

Анонс матчу Дачія (0)-Чорноморець (2)

Реклама
Реклама

Олексій ГайСьогодні Дачія спробує довести, що нічим не поступається одеському Чорноморцю. В принципі їм це і вдалося зробити у першому матчі, коли молдавські футболісти мали кілька відмінних шансів для взяття воріт господарів.

Одеситам якщо чесно пощастило, що вони їдуть на матч-відповідь з перевагою у два м’ячі. І якщо не майстерність Антонова в пробитті штрафного в доданий до основного часу, то зараз можна було б з упевненістю говорити про рівні шанси команд для виходу в наступний етап Ліги Європи.

Підопічні Романа Григорчука сьогодні будуть змушені грати на тлі втоми накопиченої після матчу у внутрішньому чемпіонаті з Ворсклою, де перемога від них вислизнула в компенсований час. З іншого боку сезон тільки розпочався і фізичні кондиції Чорноморця не могли розтанути всього за кілька ігор.

Нарешті тренерський штаб “моряків” зможе виставити дійсно оптимальний склад. Так Рієра і Лео Матос вже готові грати і все залежить від того, наскільки Григорчук вирішиться кинути всіх у бій, все-таки попереду їх чекає битва з Шахтарем, але найгірше, якщо хтось з футболістів знову надовго вийде з ладу, особливо якщо це буде гравець оборони, де проблем у колективу вистачає.

Дачія змусила показаним футболом в Одесі себе поважати. Якщо перед матчем багато фахівців говорили, що Чорноморець може вирішити завдання виходу в наступний етап вже в першій грі, то зараз таких шапкозакидальних заяв вже не чути.

“Жовті вовки” постали організованою командою, яка готова протягом всієї гри дотримуватися певної тактичної схеми. Як і говорилося раніше, головний козир молдовського клубу швидкі контратаки дійсно досить ефективно використовуються колективом Ігора Негреску.

Однак у Дачії є дві явні проблеми. Перша полягає в атаці, яка не здатна реалізовувати явні моменти, а коли колектив грає з позиції аутсайдера, то такий стан справ у нападі рівносильний завчасному підписанню капітуляції.

І друга проблема пов’язана з відсутністю ігрової практики. Сезон в Молдові ще не почався і клуб не увійшов в ігровий ритм, так що можливо добротна гра в першому матчі може змінитися провалом вдома.

Сьогодні, швидше за все, Дачія спробує забити швидкий м’яч, а значить і у Чорноморця будуть чудові шанси продемонструвати свої вміння у контратаках. В принципі, якщо одесити не почнуть чудити і зіграють зібрано, то зможуть без нервів вирішити поставлене завдання, хоча і маленькі сенсації у футболі поки ще ніхто не відміняв.

Пряму трансляцію матчу Дачія-Чорноморець можна подивитися на нашому сайті.

Прогноз УФ – 1:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
21.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?