12 Apr

Даріо Срна: Поразка від Ворскли нас сильно деморалізувала

Реклама
Реклама

Лідер донецької команди висловив свою точку зору після програшу “Ворсклі” з мінімальним рахунком.

– Скажіть будь ласка, чи зіграв газон в цьому матчі негативне враження на “Шахтар“?
– Я вважаю, що газон тут ніякої ролі не зіграв, хоча нашу команду він не задовілняв. Скажу свою точку зору – нам треба багато обдумати, тяжко щось казати відразу після матчу. Моя голова ще повна емоція, тому я нічого не буду коментувати.

– Але по ходу цього веселого матчу Ваша команда приймала участь у всії суперечних ситуаціях, яких було дуже багато. Як Ви думаєто, “Ворскла” показала в цьому матчі свій найкращий футбол?
– Команда Сачка виявилася дуже сильно мотивованою на цей матч, їхній тренер добре підготував їх до цього матчу, як морально так і фізично. Вважаю, що така втрата очок просто вбила “Шахтар” морально, адже це скоріше два кроки назад, чим один крок вперед.

– Захист “Ворскли” сьогодні був дуже добре поставлений?
– Іхня оборонна лавка не давала нам створювати безпечні моменти, хоча ми мали таку нагоду забити бажаний гол. “Шахтар” міг вколотити хоча б один гол ще в першому таймі, але не змогли це реалізувати. Можливо, що зараз для нашої команди наставит період невдач, тому я і не думаю, що ми справедливо втратили такі важливі залікові бали в чемпіонаті України. Всі ми дуже сильно жалкуємо, звісно, але ми граємо за “Шахтар”, і у ми повинні виправлятися і йти далі. Всі ми дуже шануємо “Ворсклу”, та програвати цій команді ми ніяк не могли, адже інших варіантів у нас немає, потрібно вигравати у всіх команд середнього рівня. Це тільки єдиний варіант для того, щоб стати чемпіоном цього чемпіонату, інакше ми будемо другими або третіми. Будеме старатися, ми ще можемо все виправитих.

Читайте також новини футболу: Жеребкування Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн відео трансляція 11.04.2014.

Ксьонз розповів про Рахаєва як нового тренера ФК “Металіст”.Надійна опора футбольного клубу “Металіст” – Павло Ксьонз висловив свої думки про головні цілі своєї команди, ігрову атмосферу серед гравців та деякі негаразди в клубі.

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
25.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?