Депутат Держдуми просить включити в чемпіонат Росії Таврію і Севастополь

Депутат Держдуми просить включити в чемпіонат Росії Таврію і Севастополь

Депутат Державної думи від фракції ЛДПР Роман Худяков направив звернення на ім’я президента Російського футбольного союзу Миколи Толстих з проханням розглянути можливість приєднання кримських команд до російського чемпіонату.
На думку депутата, ідея з об’єднаним чемпіонатом Росії і України на тлі подій в сусідній країні не може бути реалізована.
Зараз парламент Криму почав підготовку до референдуму про розширення повноважень автономії та визначенні подальшої долі регіону. Як вважає народний обранець, в такий період командам російськомовного регіону України буде вигідний перехід в чемпіонат Росії.
«Прошу Вас розглянути можливість участі двох футбольних команд української ліги — «Таврія» (Сімферополь) та ФК «Севастополь» у чемпіонаті Росії з футболу. Не варто дозволяти зруйнувати дружній спортивний союз між нашими країнами через обставини, що склалися», — повідомляється в документі.

Нагадаємо, що в даний момент війська РФ проводять на території АР Крим так звану операцію по «захисту російськомовного населення від коричневої чуми», що по суті є військовим вторгненням на територію України.
Читайте також у Футбол Онлайн: Олег Федорчук про перспективи збірної України, як події в Україні вплинуть на матч. Досвідчений футбольний фахівець Олег Федорчук  розповів нам про майбутній матч таких команд, як Україна та США, про можливості новачків збірної та вдалі результати жеребкування відбору до грандіозної події Євро-2016…
Михайло Фоменко: “Все реально, будемо виходити з групи”. Головний тренер збірної України – про результати жеребкування відбору на Євро – 2016..
Дивіться також: футбол онлайн. Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector