13 Jul

Анонс матчу Дніпро – Арсенал К

Реклама
Реклама

Превью матчу 1 туру Чемпіонату УкраїниСьогодні в чемпіонську гонку вступає Дніпро, який прийме у себе вдома київський Арсенал. Для більшості фахівців в першу чергу цікаво подивитися яким колективом постане четверта команда минулого сезону.

Головне питання відносно цієї команди полягає в тому, наскільки вона психологічно готова до серйозної боротьби на тривалій дистанції. Остання першість довела, що підопічні Хуанде Рамоса можуть показувати в окремих взятих матчах дійсно якісний футбол, однак коли друге місце для них було надзвичайно близьким, їх гра посипалася і в підсумку замість того, щоб спробувати свої сили в Лізі Чемпіонів вони змушені будуть виступати в європейському змаганні рангом нижче.

Зустрічі між цими двома колективами завжди носили наліт принциповості. Все-таки їх недалеке минуле має спільні моменти. Так нерідко, коли команди обмінювалися футболістами і саме кияни грали в цьому співробітництві роль колективу, який змушений був розлучатися з якісними футболістами, а зі складу дніпрян вдавалося залучити гравців, яких особливо і не утримували.

Плюс до цього додайте те, що власник Дніпра ще фінансово підтримував Арсенал, хоча неофіційно. Ось і виходить, що Арсенал постане в образі ревного молодшого брата, готового довести свою спроможність.

Навряд чи вболівальники сьогодні побачать на полі кардинально оновлений Дніпро. Найбільші шанси вперше зіграти за команду має Бойко. Так само викликає інтерес те, на якій позиції зіграє бразилець Жуліано. Рамос відомий тим, що його вибір гравців і їх розстановка на полі майже рідко коли можна вгадати. Але враховуючи, що Арсенал при всьому бажанні не можна віднести до фаворитів нового сезону, то бразилець мабуть буде грати атакуючого хавбека.

А от Юрій Бакалов має можливість кардинально перетасувати склад. Каноніри в це міжсезоння вирішили на трансферному ринку взяти кількістю в надії, що хтось із новобранців тай заграє. Якщо не відбудеться яких-небудь форс-мажорних обставин, в нападі зіграє Володимир Гоменюк, якому є, що доводити Рамосу. На полі так само, швидше за все, з’явиться і новобранець Максим Шацьких.

Те, що в цій грі фаворитом є Дніпро всім чудово зрозуміло. Проте варто пам’ятати, що не завжди лідери починають свій шлях у чемпіонаті з упевненої гри, а враховуючи настрій Арсеналу і вмотивованість деяких футболістів, легкою прогулянкою гра для господарів не повинна вийти.

Якщо той же Шарпар зуміє зв’язати в центрі Селезньова і не дасть йому гострими пасами збільшувати швидкість атак Дніпра, а потенційний правий нападник Шацьких своїми активними діями змусить Коноплянку більше працювати в захисті, тоді матч по-справжньому може перетворитися на стартову рубку.

Нагадаємо, що у нас на сайті ви можете подивитися пряму трансляцію даного матчу.

Прогноз УФ – 2:2

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
21.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?