07 Nov

Анонс матчу Дніпро – Пасуш де Феррейра

Реклама
Реклама

МатеусУкраїнський колектив практично на 100% вирішив завдання виходу з групи. За великим рахунком Пасуш Ферейра суперник, що дозволяє перевірити в бойових умовах найближчий резерв, що особливо любить робити іспанський наставник Дніпра. Це стало можливим завдяки виїзній перемозі української команди двотижневої давності в 3 -му турі.

Те, що ми можемо знову стати свідками того як у складі Дніпра відіграють далеко не основні футболісти підтверджує і той факт, що в останньому турі Хуанде Рамос кинув у бій практично всіх найкращих на даний момент.

Однак таке рішення не принесло Дніпру очікуваних дивідендів, і один з претендентів на чемпіонство знову втратив очки. Звичайно всі чудово розуміють, що Дніпро на голову сильніше португальців і важко знайти в співставленні цих команд моменти, в яких український колектив поступається сьогоднішнім гостям. Навіть не заглиблюючись у розбір ігор суперників видно, що Дніпро просто-напросто в рази солідніша команда.

Потенціал молодих гравців Пасуша Ферейра явно не здатний пробити запас міцності дружини Хуанде Рамоса. Навіть те, що португальці технічно будуть більш різноманітні не дозволяє їм створювати для захисників Дніпра складних завдань, якщо тільки оборона сама не починає чудити.

Однак є один момент у грі українського колективу, який побічно говорить про те, що у сьогоднішній зустрічі є ризик побачити гостьовий гол. Останнім часом Дніпро став вже дуже часто пропускати в другому таймі після того як до перерви добивається успіху. Наскільки це психологічний момент, питання більше до Рамоса. Навряд чи тут доречно говорити про виникнення деякого функціонального спаду до кінця матчу .

Пасуш Ферейра приїхав до України з новим тренером. Даний факт істотно перетворити португальців явно не здатний, аж надто мало часу минуло. А ось відсутність відразу чотирьох гравців лінії нападу з причини травм, явно знижує і без того мізерні шанси гостей на позитивний результат.

Самі представники клубу не приховують, що турнірна ситуація для них практично є вироком. У такій ситуації для них доречніше говорити про намір поповнити загальний багаж коефіцієнта Португалії в рейтингу УЄФА.

Виходить, що мотивація у футболістів Пасуша Ферейра явно не на високому рівні, а з урахуванням того, що їм терміново потрібно виправляти стан справ у національній першості не варто очікувати від них гри проти Дніпра під гаслом «перемога будь-якою ціною».

Дивіться також матч Дніпро – Пасуш Феррейра онлайн

Прогноз УФ – 2:0

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
19.04.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?