01 Oct

Динамо і Динамо розсудить Мартін Аткінсон

Реклама
Реклама

Мартін Аткінсон - англійський реферіСьогодні стало відомо, що арбітром, який судитиме матч Ліги Чемпіонів між київським Динамо та Динамо Загреб, буде Мартін Аткінсон.

Англійський рефері уже одного разу працював на матчі за участю синьо-білих. Тоді вони в Мілані зіграли в нічию у матчі групового етапу ЛЧ з Інтером (2:2). Також, Аткінсон судив матч Україна-Бразилія, який відбувався в Лондоні. Наша збірна тоді зазнала поразки із рахунком 0:2.

Мартін,  отримав звання арбітра ФІФА у 2006 році і з того часу обслуговує матчі міжнародного рівня. Помічниками на бровках поля будуть його співвітчизники: Саймон Бек та Стюарт Барт. З-за воріт спостерігатимуть за грою Андре Марінер і Джон Мосс, а резервним рефері буде – Джейк Коллін.

Достатньо часто 41-річного Мартіна Аткінсона критикують за помилки під час суддівства. Тим не менш, він залишається високо кваліфікованим футбольним рефері.

Нагадуємо, що матч між Динамо Київ та Динамо Загреб відбудеться у середу, 3 жовтня о 21:45 у Києві на стадіоні НСК “Олімпіський”.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
15.09.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?