14 Jul

Анонс матчу Динамо – Волинь

Реклама
Реклама

Новачки Динамо Київ 2013Сьогодні, коли в Донецьку Шахтар вже буде півгодини мучити оборону Говерли, тільки почне свій матч головний конкурент гірників за перемогу в чемпіонаті київське Динамо.

Підопічні Олега Блохіна проведуть обкатку свого досить оновленого складу у грі з Волинню. Кияни практично починають новий етап свого розвитку, а після попереднього загального фіаско у внутрішній першості стартовий успіх має стати якимось психологічним сеансом для колективу.

Динамо в цьому році вирішило будувати гру, яка за своїм стилем стане ще ближчою до європейської моделі і на відміну від тих же гірників, в черговий раз зробили ставку на латино-американську техніку, придбали тих, хто пройшов через школу провідних чемпіонатів Старого Світу.

Для цієї мети Ігор Суркіс грунтовно спустошив бюджет команди і вже витратився на 40,5 мільйонів євро. Що примітно, в вряди-годи не були запрошені представники Бразилії та Африки, винятком є ​​марокканець Юнес Бельханда, чий цінник склав 12 мільйонів євро.

Керівники клубу розуміють, що вони йдуть на досить ризикований крок у прагненні революційними методами змінити ситуацію в команді, але іншого виходу, мабуть, немає. Колишні лідери як Мілевський, Алієв, Кранчар вже не тягнуть тягар ватажків, а деякі з них вже відверто стали вести себе по-хамськи. І ось тепер кияни кидають новий виклик своєму антиподу у всьому – донецькому Шахтареві.

Гра з Волинню на папері не повинна стати для підопічних Олега Блохіна складним завданням. Луцьк важко назвати серйозним подразником, але те, що це перша гра може змусити киян діяти у високому темпі і головне з бажанням це факт.

Багатьох фахівців в першу чергу цікавить те, яким чином будуть грати господарі в нападі, де в розпорядження тренерського штабу є два вельми цікавих і різних за стилем форварди – Дьемерсі Мбокані і Джермейн Ленс.

А ось протистояти атакам Волині (будемо сподіватися, що такі побачимо) стануть практично всі ті ж особи. Винятком є ​​лише позиція лівого захисника, яка дійсно якісно посилилася з приходом Бенуа Тремулінаса.

На жаль, Волинь не володіє значим бюджетом, який дозволяє купувати футболістів рівня того ж Ленса і тому доводиться запрошувати представників з ліг нижчих за рангом. Так на що може розраховувати Луцьк в цій грі?

Необхідність починати чемпіонат із матчу з Динамо може мати і позитивний бік. Адже куди гірше зустрічатися з лідером, коли він вже набрав обертів, а зараз колектив тільки входить в ігровий ритм, плюс до цього напад у Блохіна ще не зіграний.

Звичайно, позитивних моментів замало для задовільного результату, та все ж мізерний, але шанс на сенсацію у гостей є. Принаймні, вірити в це хочеться.

Нагадаємо, що у нас на сайті ви завжди можете подивитися пряму трансляцію цього матчу.

Прогноз УФ – 2:0

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
21.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?