13 травня

Фінал кубка України пройде за пустих трибун

Реклама
Реклама

Шахтар -Динамо фінал Кубка пройде без глядачів

Генеральний директор “Ворскли” Дмитро Яворський заявив, що Полтава готова прийняти фінал Кубка України, але вболівальників на стадіон ніхто пускати не буде.

“Хоча станом на сьогоднішній ранок ми не мали офіційного підтвердження того, що фінал Кубка України дійсно прийме Полтава, завдання президентом нашого клубу поставлено: підготувати поле та підтрибунні приміщення до матчу Шахтар – Динамо.”

Футбол онлайн: Німеччина – Польща онлайн відео трансляція матчу 13.05.2014

“Як ви знаєте, певний досвід проведення матчів такого роду у нас є, адже у 2009 і 2011 роках київська та донецька команди розігрували в Полтаві право володіти Суперкубком країни”, – каже Яворський в інтерв’ю офіційному сайту Ворскли.

“Відповідальність за проведення цього заходу лежить на Федерації футболу України, ми лише будемо їм допомагати. Попередньо вже зв’язалися. Завтра після обіду плануємо зібрати всі служби, які будуть задіяні в підготовчому процесі. Тоді вже детально розпишемо всі”.

Нагадаємо, існує велика ймовірність того, що останні тури чемпіонату України з футболу можуть пройти на порожніх стадіонах.

Як свідчить заява на сайті МВС, із-за останніх резонансних подій, якими супроводжувалися футбольні матчі 27 квітня в Харкові і 2 травня в Одесі, МВС України запропонувало ФФУ провести решту футбольні матчі поточного сезону в будні дні і без присутності глядачів. Тобто максимально знизити ризик масових заворушень.

Також рекомендовано провести футбольні матчі, заплановані на території Донецької, Луганської, Одеської та Харківської областей, в інших регіонах.

Новини футбол юа: Суркіс: дам Реброву шанс стати головним тренером Динамо

“Поле стадіону Ворскла повністю готове, завтра будемо проводити покіс, закатувати газон. Більше ніяких проблем. Основне в організації цієї гри – безпека. За попередньою інформацією, гра пройде без глядачів“.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
16.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?