11 Nov

Футбол News ефір від 11.11.2013

Реклама
Реклама

Футбол News ефір від 11.11.2013

“Футбол News” – програма, покликана оперативно висвітлювати найактуальніші події в українському та світовому футболі, інформувати глядачів про результати матчів, повідомляти про трансфери, переходи та інші новини зі стану команд.

25-й тур не назвеш воротарським – сейвів стражі воріт зробили не так вже й багато. А ті, що були, явно не тягнуть на звання воротарських шедеврів. Відкриває наш рейтинг порятунок Миколи Заболотного у матчі «Динамо» — «Волинь». Він зміг парирувати складний удар з близької відстані, підставивши під нього ногу.

Звичайно, десь Заболотному пощастило – гравець «Дніпра» міг «ткнути» м’яч на півметра вбік, і тоді потягти удар було б набагато складніше. Цей епізод також не назвеш найскладнішим. Однак віддамо належне воротареві «Динамо», оскільки в цьому моменті йому вдалося зреагувати на досить щільний удар у виконанні головного голеадора краснодарців Федора Смолова.

Можливо, в цьому моменті Георгій Лорія міг би і не падати, щоб потягти удар. Однак іноді для зручності виконання сейви впасти просто необхідно. От як раз такий момент. Лорія зіграв надійно. Другий тур поспіль Сергій Рижиков тягне пенальті. Причому в цей раз голкіперу «Шахтаря» не вдалося вгадати напрям удару, але допомогло те, що Сергій, що називається, залишив ногу.

Єдиний воротарський момент в 25-му турі, який по-справжньому сподобався. Даний епізод не те щоб найкращий на тижні, він швидше єдиний. М’яч після удару головою метрів з 13 йшов на пристойній швидкості і майже перед самими воротами неприємно відскочив від газону.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
20.04.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?