Франція (0) — Україна (2): раунд №2

Другий раунд двобою за вихід на ЧС-2014Як же все-таки важко робити останній крок до заповітної мрії, а збірній України залишилося зробити саме одне рішучий рух вперед, який стане величезним стрибком для всього національного футболу.
Перший матч довів наші слова, коли ми говорили, що не такий страшний француз як його описували більшість журналістів, наводячи зайвої кошмарності. Так, в їх складі практично всі футболісти грають у провідних клубах Європи, але от командної гри і найголовніше строгого слідування тактиці виявилося більше у підопічних Фоменко.
Однак все це вже в минулому і тепер нас чекає нова зустріч, яка може скластися дещо інакше, ніж перша і на те є кілька суб’єктивних і об’єктивних причин. Франції відступати нікуди, практично всі місцеві фахівці дійшли спільного висновку — перший матч був повністю провальним для них. Це розуміють і самі футболісти, які в один голос стверджують, що глядачі побачать зовсім іншу збірну. Невихід французів на Чемпіонат Світу стане справжньою трагедією для футболу цієї країни.
Зараз в команді є група гравців, які перебувають на піку свого розвитку, але вже близькі до завершення кар’єри, тобто іншого шансу взяти участь у мундіалі не буде. З іншого боку у збірної в складі є як мінімум 8 футболістів, яким ледь виповнилося 20 років, але вони вже вважаються висхідними зірками, і саме найближчий світовий турнір у Бразилії міг би остаточно зміцнити кістяк, і вже навколо нього збирався б колектив на ЧС -2018, де вони дійсно можуть бути одними з головних претендентів на золото. Загалом, перемога в матчі з Україною для триколірних це виконання завдання на далеку перспективу.
Збірна України вирушила до Франції з запасом у два м’ячі, що теоретично дозволяє колективу відчувати себе більш свобідно. Однак слід пам’ятати той факт, що Франція вдома майже завжди забиває більше двох м’ячів за гру. Звичайно це всього лише статистика, але все ж.
Найгірший варіант для підопічних Фоменко пропустити в першому таймі, відкрийте протоколи французів у цьому сезоні і ви виявите, що більшу частину голів вони забивають саме в другому таймі, значно перевершуючи своїх опонентів. Так, фізично зараз збірна України як мінімум не гірше французів, але от якщо включиться психологічний момент утримання рахунку, то колектив Фоменко може повторити помилку багатьох збірних, які були в схожій ситуації, коли страх втратити здобуте раніше ставав причиною повного краху. Тим більше у матчі-відповіді не візьме участь одні з кращих гравців першої битви в Києві Олександр Кучер та Артем Федецький.
Центральний захисник практично був бездоганний на своїй позиції і без нього буде дуже важко стримати фізично міцного Олів’є Жиру. Плюс до цього атакуючій трійці Ярмоленко — Коноплянка — Зозуля явно необхідно буде додати в ефективній активності, інакше не обтяжені особливою роботою захисники почнуть тиснути на півзахист гостей.
Але найголовніше, щоб збірна знову також чудово дотримувалася тактичної схеми свого наставника, мабуть, це був головний компонент всього успіху першого матчу. Ну а якщо Олег Гусєв так само вдало розбереться з Рібері, як і Артем Федецький, то вболівальники «жовто-синіх» зможуть починати готуватися до поїздки в Бразилію.
У будь-якому випадку як би не закінчиться майбутня гра, Михайло Фоменко довів, що при правильному підході до справи і вмінню достукатися до гравців, що необхідно грати у футбол збірної, а не окремих клубів, у України може бути національний колектив, який дійсно здатний діяти на рівних з кращими збірними Європи. А це, напевно, найголовніше для майбутнього всього українського футболу.
Дивіться також матч Франція — Україна онлайн
Прогноз УФ — 2:1

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock
detector