15 Jun

Огляд матчу Франція 3 – 0 Гондурас. Майже хет-трик Бензема на ЧС-2014

Страница доступна на: Російська

Огляд матчу Франція 3 – 0 Гондурас. Перший хет-трик Бензема на ЧС-2014

Два голи Бензема і автогол Вальядареса принесли команді Дешама впевнену перемогу над Гондурасом.

Гондурас жваво розпочав поєдинок, проте вже до 10-й хвилині французи повністю володіли ініціативою. Найбільш активним в перші хвилини зустрічі був Матьє Вальбуена, що нагнітав обстановку на своєму правому фланзі атаки. Активно допомагали мініатюрному француз Блез Матюіді і Антуан Гризман.

Двічі Гондурас рятував каркас воріт після ударів Матюіді і Гризмана. У Гондурасу ж гра в атаці зовсім не клеїлася. Що виходило у гондурасців, так це фолити. В середині першого тайму Паласіос потоптався по Погба, за що у відповідь отримав по ногах від француза і попередження від арбітра. Наступний фол Вілсона став фатальним для гравця і його команди. Паласіос звалив у власній штрафній все того ж Погба і побачив перед собою червоне світло. До точки підійшов Бензема і чітко розвів м’яч і воротаря по різних кутах. На цьому перша половина гри завершилася.

ЧС-2014: Франція 3 – 0 Гондурас відео огляд матчу. Дивитися голи та моменти

Другий тайм перетворився на побиття немовляти. Вже на 48-й хвилині французи збільшили свою перевагу – Кабац зробив чудову передачу на Бензема в штрафну, Карім пробив у дальній кут і м’яч рикошетом від штанги і воротаря Гондурасу залетів перетнув лінію воріт. Система визначення гола чітко зафіксував взяття воріт, але авторство голи записали на Ноеля Вальядареса. Бензема не став турбуватися, а ще раз відправив м’яч у ворота суперників, та вже так, щоб ні у кого не виникало сумнівів щодо автора гола.

При цьому французи втратили ще кілька реальних моментів. А так би рахунок нагадував би хокейний. У Гондурасу у другій половині гри можна виділити лише дуже грубу гру. Так грати на чемпіонатах світу неприпустимо.

Гра команди Луїса Суареса ніяк не змінилась ні після вилучення, ні після другого пропущеного голу – така ж сама сира і неорганізована. Французи в такій ситуації, позбувшись тиску і заручившись впевненістю за зроблений результат, другу частину другого тайму провели у приблизно такій манері, як і годиться фавориту. Промахи Бензема і Матюіді з вбивчих позицій компенсував третій гол “Les Bleus”, автором якого став, власне, той таки Бензема. Класичний гол від нападника.

Франція вперше з 1998-го року виграла стартовий поєдинок на чемпіонаті світу і вперше, відповідно, відзначилась у ньому взяттям чужих воріт. Тоді, в тріумфальному для “триколірних” 1998-му, все також почалося із 3:0… Тоді, щоправда, господарі були одними з явних фаворитів турніру, а зараз “Les Bleus” так і залишається однією з команд-загадок змагання.

Наступний свій поєдинок Франція проведе 20 червня проти Швейцарії (22:00), яка також здобула перемогу. В цей же день Гондурас зіграє з Еквадором (01:00). Нагадаємо, що на головній сторінці “Спорт.Обозревателя” розташований самий зручний календар ЧС-2014. Крім розкладу, доступні результати матчів та турнірне становище. Клікнувши на рахунок, можна перейти в звіт про гру.

Франція – Гондурас – 3:0
Голи: Бензема (45, пен), Вальядарес (48, аг), Бензема (72).

Франція: Уго Льоріс, Матьє Дебюші, Рафаель Варан, Мамаду Сако, Патріс Евра, Йоан Кабай (Ріо Мавуба, 65), Поль Погба (Мусу Сіссоко, 55), Матьє Вальбуена (Олів’є Жиру, 77), Блез Матюіді, Антуан Гризман, Карім Бензема.

Гондурас: Ноель Вальядарес, Мейнорр Фігероа, Брайан Бекелес, Енді Нахар (Хорхе Кларос, 58), Віктор Бернандес (Осман Чавес, 46), Еміліо Ісагірре, Луїс Гаррідо, Вілсон Паласіос, Роджер Еспіноса, Карло Костлі, Джеррі Бенгстон (Бонек Гарсія, 46).