27 Feb

Футболісти – про перенесення матчів чемпіонату України

Реклама
Реклама

Футболісти прокоментували рішення про перенесення перших турів весняної частини чемпіонату.

Даріо Срна (“Шахтар”): У нас вже велика пауза, зіграли багато товариських ігор на зборах. Але це не треба порівнювати з чемпіонатом, ми лише готувалися. Вважаю, що саме головне – спокійна ситуація в Україні. Щоб більше люди не загинули. А в футбол грали, і будуть грати. Чемпіонат Світу? Зіграю одну гру за збірну, потім тут зіграю… Не знаю навіть як, це федерація вирішує. Ми будемо робити все, що нам скажуть.

Едуардо (“Шахтар”): Складно сказати погано чи ні, що наступна гра перенесена – буде видно в майбутньому. Просто ми готуємося до Лізі Європи і хочемо пройти там якомога далі, а офіційних матчів немає – ось це погано.
Олексій Гай (“Чорноморець”): Намагаюся на це не звертати уваги в силу того, що у нас завтра гра. Що буде завтра, ніхто не знає, тому треба жити сьогоднішнім днем.

Олег Краснопьоров (“Металіст”): Час покаже. Головне – набратися терпіння. Все буде добре.

Сергій Пшеничних (“Металіст”): Якби першого числа була гра, то готувалися б до неї і грали. Може, це й на краще, адже буде тепліше, ніж зараз. В принципі, нічого не сталося.

Читайте також у Футбол Онлайн: Ярослав Ракицький: Для першого разу непогано. Захисник «Шахтаря» поділився враженнями після матчу з «Вікторією». – Ярославе, сьогодні ти двічі небезпечно пробивав по воротах суперн…

Михайло Фоменко: “Все реально, будемо виходити з групи”. Головний тренер збірної України – про результати жеребкування відбору на Євро – 2016..

Дивіться також: футбол онлайн. Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
20.04.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?