18 Feb

Ігор Суркіс: Ми живемо в Києві і бачимо, що матч може спокійно відбутися

Реклама
Реклама

Матч «Динамо» – «Валенсія» відбудеться в чудовому місті Києві. Принаймні як каже і показує нам іспанська преса: попри новий виток протестів у центрі столиці, в УЄФА поки не збираються переносити зустріч між цими двома клубами.

Зразок трансферної політики. Тимощука «Шахтар» рекрутував у 18-річному віці з «Волині» за… 125 тис. євро. Чи треба пояснювати, наскільки вигідною вийшла угода з «Зенітом» через дев’ять років? На лідера, культового (цілком правильне слово) для «Шахтаря» півзахисника динамівці витратили 15 млн євро.

І виразно про це не пошкодували. Життя після «Шахтаря»: і в «Зеніті» Тимощук відміняв більшість атак суперника, ведучи за собою партнерів. Скажімо, до перемоги в Кубку УЄФА і чемпіонат Росії.

А в 2009-му і зовсім пішов на підвищення, підписавши контракт з «Баварією». В Німеччині Анатолій не став зіркою, але свій контракт, як і завжди, відпрацював більш ніж якісно.

«Я бачив багато працьовитих гравців. Але ось даного фаната своєї справи, як Тимощук, — ніколи», — похвала, між іншим, від Луї ван Гала. Дмитро Чигринський, «Барселона» Ціна питання: 19 млн євро. Один з самих дивних трансферів «Шахтаря». Вірніше, для клубу-то все було більш ніж розумно і правильно.

Як не продати свого гравця за шикарні гроші, ще й і «Барселону»? Вигідно, престижно, нормально по відношенню до захисника Чигринського. Однак спочатку виникали сумніви, що, безперечно, талановитий захисник зможе закріпитися в «Барселоні». «Ми давно стежили за Чигринським.

Це потрібний «Барсі» гравець», — запевняв п’ять років тому Гвардіола. Життя після «Шахтаря»: вийшла недовгою. Провівши в «Барсі» один сезон, Чигринський повернувся у «Шахтар». «Гірники» віддали за свого вихованця на 10 мільйонів менше, ніж виручили від продажу в «Барсу».

Гвардіола в принципі давав Дмитру ігрову практику, але основною парою захисників, зрозуміло, було поєднання Пуйоль – Піку.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?