26 Jun

Іспанія не дасть Роналду вільно дихнути

Реклама
Реклама
Кріштіану Роналду, Португалія

Кріштіану Роналду, Португалія, фото – PA Photos

Захисник збірної Іспанії, Херард Піке остерігається збірної Португалії з якою іспанцям доведеться зіграти уже завтра у півфіналі ЄВРО-2012. Також він підкреслив, що особливу загрозу буде нести Кріштіану Роналду, тому захисна ланка має бути вдвічі надійнішою.

Херард разом з Роналду грали у Манчестер Юнайтед, і також добре знайомі завдяки регулярним зустрічам їх теперішніх клубів у Ла Лізі. Тож після ретельного вивчення гри Роналду, Піке знає як запобігти серйозним атакувальним поривам зі сторони нападника.

«Я знаю його досить добре», поділився захисник, коли його запитали про Кріштіану. «Оскільки в складі нашої збірної також присутні гравці з Реалу, це нам може допомогти. Ми в Барсі грали проти нього багато раз, тож знаємо його сильні якості.»

«Ми знаємо, що не можна давати йому ані секунди подумати чи навіть дихнути, не уступити й сантиметру вільного простору, бо коли він набирає обертів – це вкрай небезпечно. Також він добре грає один на один, тож не можна давати йому розвертатися.»

Говорячи в загальному про збірну Португалії, Піке визнав, що Пауло Бенту керує командою дуже високого класу.

«Півфінал проти Португалії буде надзвичайно важким», каже Херард. «У них є дуже талановиті гравці, такі як Нані та Крістіано, які грають на флангах, і в той же час Рауль Мейрелеш та Мігель Велосо чудово конструюють атаки в центрі поля. Судячи з усього, у них дуже сильна команда.» Матч буде тяжким та пітним, тому нам потрібно дуже сильно старатися.

Якщо поглянути на історію протистоянь цих збірних, не можна не згадати хоча б дві останні їхні зустрічі. Перемога Іспанії з рахунком 1-0 на Чемпіонаті Світу 2010 року, а також перемога Португалії із рахунком 4-0 у товариській зустрічі у Лісабоні, пізніше, того ж таки 2010 року. З цього приводу Піке сказав, що: «Зараз у них приблизно схожа команда, до тої, яка була в 2010. Тоді у товариському поєдинку (листопад 2010 року) вони поклали у наші ворота чотири м’ячі.»

«Я думаю, ми повинні ретельно проаналізувати обидві ці гри. Першу, ту що в Португалії, щоб дізнатися як їм вдалося забити чотири рази і поглянути на наші помилки. І другу, ту що на Чемпіонаті Світу, бо тоді, мені здається, ми чудово відіграли в захисті. Також останні півгодини тоді просто чудово відіграв Льоренте. Нам необхідно розібрати обидві гри, щоб побачити, що ми робили тоді добре.»

Дивіться також: футбол онлайн.

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо!

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
15.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?