04 Feb

Йожеф Сабо: “Коноплянка може закритися і не показувати той футбол, що раніше”

Реклама
Реклама

Йожеф Сабо, заслужений тренер України:
– Звичайно, дуже шкода, що Женя так і не зміг перейти в «Ліверпуль». Адже перехід українця в провідний чемпіонат – це завжди подія і свідчення зростання вітчизняного футболу в цілому. Вважаю, кращі гравці не повинні зупинятися у своєму зростанні, їм потрібно розвиватися. «Ліверпуль» – команда з топ-чемпіонату, і мені здається, що в цьому питанні «Дніпро» і його керівництво в особі Ігоря Коломойського мали піти на певні поступки. Адже вияви себе гравець на Туманному Альбіоні, інтерес клубів рівня «Барселони» і «Реала» не змусив би себе чекати.

Переїзд гравця до Англії був вигідний усім. І «Ліверпулю», який отримував в особі Жені відмінного півзахисника, і самому гравцеві в плані його кар’єрного зростання, і збірної України, яка від цього явно не стала б слабкіше. Зараз складно сказати напевно, що завадило трансферу футболіста в клуб англійської прем’єр-ліги, але, швидше за все, причина банальна – все вперлося в фінансове питання.

Невідомо, як буде розвиватися ситуація з Коноплянкою і «Ліверпулем», адже не виключено, що після такого розвитку подій, представники мерсисайдців можуть попросту образитися і переключити свою увагу на пошук іншого талановитого виконавця. Так, чув, що англійці пообіцяли повернутися до цієї розмови влітку, але, погодьтеся, до цього часу ще багато води встигне витекти. Так і не зрозуміло, як ця вся галас відіб’ється на психологічному стані футболіста, який вже практично надів червону майку «Ліверпуля».

Не виключено, що Коноплянка може закритися і не показувати той же іскрометний футбол, що й раніше. Всі почнуть шукати причини, але буде очевидно – людини не відпустили, і у нього всередині залишився неприємний осад. Приміром, той же «Металіст» не став перешкоджати відходу з команди Хосе Соси, хоча аргентинець був на полі ледве чи ні граючим тренером, всі слухали його беззаперечно.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?