10 Jun

Касільяс: Іспанія їде на ЧС-2014 в ролі абсолютного фаворита

Реклама
Реклама

Касільяс: Іспанія їде на ЧС-2014 в ролі чемпіона

Воротар національної збірної Іспанії запевнив, що команда сповнена рішучості повторити успіх 2010-го року.

Ікер Касільяс не став ухилятися від статусу фаворита, яким наділяють іспанців напередодні фінального етапу чемпіонату світу.

“На мундіаль Іспанія відправляється, як абсолютний фаворит, що лише примножує відповідальність, обумовлену якістю гравців.” – сказав Касільяс

“Наш склад дозволяє провести чемпіонат світу в Бразилії на високому рівні і, відповідно, захистити титул. Так, це буде дуже складно, тому що є дуже сильні конкуренти, на кшталт Німеччини, Португалії, Аргентини, Бразилії та Голландії. Вони теж є фаворитами на перемогу в чемпіонаті Світу“.

Крім того, Касільяс зазначає винятковість нинішнього становища збірної Іспанії: “Ми можемо вперше в історії виграти два мундіалю поспіль, попутно ставши першими європейцями, що виграють у Південній Америці. Це буде надзвичайно важко, але ми любимо труднощі і зробимо все для повторення успіху, якого вдалося досягти в Південній Африці чотири роки тому”.

Новини футбол юа Неймар: перший сезон в Барселоні не ідеальний, але і не поганий

“Я вже давно граю за збірну, встигнувши накопичити великий досвід. Тому до кожного наступного світового футбольного форуму готуватися легше, ніж до попереднього. Я прагну ділити своїм досвідом з більш молодими партнерами по команді”, – заявив Касільяс.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
15.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?