30 травня

Коноплянка влітку може залишити Дніпро

Реклама
Реклама

Коноплянка влітку може залишити Дніпро

Генеральний директор Дніпра Андрій Стеценко має певні сумніви, що Євген Коноплянка точно зможе продовжити грати за “Дніпро” в наступному сезоні.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню Спорт-Експрес в Україні, цитує футбол юа

“Маркевич лише висловив побажання, щоб в літнє трансферне вікно Коноплянка залишився в Дніпрі і продовжив у ньому виступу. Новий головний тренер спілкувався з Євгеном з цього приводу. Однак це ще не означає, що саме так і станеться”, – зазначив Стеценко.

Нагадаємо, раніше кілька джерел повідомили про те, що Коноплянка поспілкувався з головним тренером Дніпра Мироном Маркевичем і дав згоду продовжити кар’єру в клубі, продововжуючи грати в футбол юа, як мінімум, в наступному сезоні.

Футболіста всі вже “сватають” у Ліверпуль, то в Манчестер Юнайтед, а також ведуться розмови про потенційний інтерес з боку німецького Шальке.

Новини футбол юа ЧС-2014: Англія повинна грати так, як “Ліверпуль” – пол Скоулз

“В офіційних документах прописана точна та єдина сума, за яку ми не маємо права не відпустити футболіста. Якщо, приміром, Манчестер Юнайтед запропонує Коноплянці вигідні умови особистого контракту і заплатить Дніпру ту саму компенсацію, ніхто нічого не зможе зробити. Навіть незважаючи на побажання Мирона Маркевича”, – розповів головний директор дніпропетровського клубу.

На думку Стеценко, все в підсумку вирішить вибір самого Коноплянки.

“А ось як відреагує на них сам Женя – це вже у нього треба запитати. В цій ситуації все залежить тільки від гравця”, – вважає один з топ-менеджерів Дніпра.

Зазначимо, що сума клаусулы в контракті Коноплянки для іноземних клубів складає 15 мільйонів євро. За інформацією Football.ua для вітчизняних клубів ця цифра становить 20 мільйонів євро.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
19.01.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?