03 Sep

Кріштіану Роналду засмучений, бо…

Реклама
Реклама
Кріштіано Роналду засмучения, бо

Кріштіано Роналду засмучения, бо...

Вчора після матчу з Гранадою один із найдорожчих футболістів світу заставив звернути на себе увагу. Причому зробив це він в досить оригінальний спосіб. Кріштіану Роналду не святкував жоден із двох голів, які він забив, а після матчу заявив, що є засмученим у Реалі через «професіональні причини».

Звичайно така заява зіркового гравця не могла залишитись без уваги і сьогодні протягом цілого дня чи не кожне інтернет-видання рясніє заголовками з цією «мега-новиною». Всі намагаються здогадатися, що спонукало португальця так висловитися. І здогадок цих з’явилося певно більше ніж на то заслуговує персона Роналду.

ЗМІ спромоглися роздути цю новину до таких масштабів, що уже навіть ходять чутки наче Кріштіану збирається покинути мадридський клуб та перебратися в ПСЖ чи Анжи. Але все це лише здогадки і чутки, не більше. Офіційної інформації щодо того, що насправді трапилося з зірковим гравцем Реалу досі немає. А всі чутки та «гарячі» новини, які публікують та копіюють одні у одних різноманітні видання, то не більше ніж спосіб привернути до себе увагу.

Серед основних причин смутку Кріштіано Роналду називають:

  • Сварки з деякими товаришами по команді;
  • Занадто малу зарплату (10 млн. євро в рік);
  • Пропозиції від деяких французьких та російських клубів;
  • Бажання отримати «Золотий м’яч». (Реал же виступає в підтримку свого голкіпера Ікера Касільяса)

Та які б не були істинні причини засмучення Роналду, все ж він не маленьких хлопчик і не варто було публічно демонструвати своє невдоволення. Як то кажуть не потрібно виносити сварку з хати. Усі проблеми на незгоди можна вирішити просто поговоривши з керівництвом чи з власним тренером.

Тим не менш, сталося так як сталося. В цей час фани заядлих суперників мадридського Реалу уже на повну насміхаються з головної зірки «вершкових». Вони влаштували своєрідне змагання у твіттері, хто краще продовжить фразу «Кріштіану Роналду засмучений, бо…»

MyDelirium … в підтрибунному тунелі на “Бернабеу” досі не встановили дзеркала.

Xavier Iglesias … після приходу Модріча він більше не найкрасивіший в команді.

Iago baltanas … вчені довели, що він не центр Всесвіту.

Geranio Gattuzo … гель для волосся подорожчав.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
15.09.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?