09 Apr

Ксьонз розповів про Рахаєва як нового тренера ФК “Металіст”

Реклама
Реклама

Надійна опора футбольного клубу “Металіст” – Павло Ксьонз висловив свої думки про головні цілі своєї команди, ігрову атмосферу серед гравців та деякі негаразди в клубі.

Півзахисник дав чітко зрозуміти, що його улюбленакоманда має невеликі делеми при захисті, тому потрібно негайно їх вирішувати і повертатись до своєї минулої футбольної форми.

“Звісно, шо цей невдалий ряд програних матчів дуже сильно на нас тисне з моральної і духовної точки зору, і тут немає чого приховувати від вболівальників. Наші фанати, які вірять в нашу команду давно чекають наших перемог, як вдома так и на виїзді. Ми втратили неймовірну кількість залікових пунктів – це для нашої команди дуже важливе.

Враховуючи теперішню ситуацію, нам буде нереально боротися за перші місця Чемпіонату України . Але, ніяких планів на боротьбу ми не закреслюємо і в наступному футбольному матчі проти “Таврії” ми постараємося доказати всім нашим вболівальникам, що ми зможем боротися за призові місця нашого чемпіонату.”

Читайте також новини футболу: Тарас Степаненко: “Для нас це перший матч, в якому ми показали наш характер”.

“Гадаю, що “Металісту” потрібно добавити трішки концентрації в обороні. Ніби ми і забиваємо достатньо, але ще більше ми і пропускаємо – це дуже неприємний фактор для нас. Нам потрібно ще більше віддаватися на тренуваннях, особливу участь уділяти захисту. Зробимо все, щоб повністю проробити всі помилки “Металіста”, які ми допустили в програшних матчах. У нас є велике бажання, щоб зараз ми вийшли на минулий рівень”, – сказал Павло.

Півзахисник додав, що футболісти мають хороші відносини з головним наставником харків’ян – Ігорем Рахаєвим: “Наші гравці в гарних відносинах з Ігорем Володимировичем, адже цей тренер довго знає Маркевича, а у них було повне взаєморозуміння. Відношення до тренера добре, ми виконуємо його вказівки, граємо в футбол. Ми граємо за всіх наших фанатів, намаємося показати їм свою відданість. “Металіст” – дуже гарна та чудова команда, яка немає ніяких непорозумінь”.

“Наше керівництво вирішило всі фінансові проблеми, тому немає ніяких основ вірити слухам та щось думати. Треба сказати до вболівальників: будь-які грошові зобов’язання керівництво клубу перед нами виконало, тому в фінансовому плані всі гравці задоволені”, – завершив своє інтерв’ю гравець.

Генріх Мхітарян – чудовий трансфер стає провалом для “Боруссії”. Відомий футбольний англійський сайт “Bleacher Report” зробив аналіз того, як дортмундська “Боруссія” провела свою трансферну компанію літком.

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
22.02.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?