14 Apr

Ліки від безсоння для Кварцяного

Реклама
Реклама

Волинь - Оболонь

Якщо хтось сподівався побачити у цьому матчі справжнє видовище, то обрав не той поєдинок: можна було із чистою совістю перемикати канал у пошуках якогось цікавого кулінарного шоу чи випуску новин уже з першої хвилини.

Та, з іншого боку, поціновувачі класичного англійського футболу зразка чемпіоншипу чи конференції могли подеколи отримати справжню насолоду — безперервна чоловіча боротьба, жорстка, а іноді й жорстока гра за кожен м’яч. Було помітно, що обидві команди, які підходили до цього матчу сусідами в турнірній таблиці, дещо боялися припуститися найменшої помилки. Саме тому гра доволі часто збивалася на просте «бий-біжи».

Якнайкраще цей поєдинок охарактеризував уже по його закінченні тренер «Волині» Володимир Дикий: «Гра була рівною, все сьогодні мало закінчитися нічиєю, адже не було створено багато моментів». До речі, кілька слів про самопочуття головного наставника волинян Віталія Кварцяного — грізний керманич луцького клубу продовжує курс реабілітації вдома, спостерігаючи за діями підо­пічних по телевізору. За словами пана Дикого, стан здоров’я популярного тренера поліпшується щодня.

Та повернімося до матчу: долю двобою вирішила одна помилка гравця. Її припустився, як не дивно, найкращий футболіст останніх матчів лучан голкіпер Артем Кичак, який у другому таймі невдало зіграв на виході після подачі кутового. Решта часу практично нічим не ознаменувалась, а фінальний свисток зафіксував трудову перемогу команди Павлова, яка частково реабілітувалася перед уболівальниками за поразку луганцям минулого туру. «Волинь», у свою чергу, отримує першу поразку навесні, але все ще випереджає маріупольців у турнірній таблиці на три очки.

Читайте також новини футболу: Артем Федецький: “Металург грав з Дніпром від захисту”

Якому тренеру оборона заважає?

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.02.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?