30 Oct

Презентовано емблему ЧС-2018. Логотип Чемпіонату Світу для Росії

Страница доступна на: Російська

Реклама
Реклама

Презентовано емблему ЧС-2018, Логотип для Росії

Емблема чемпіонату світу з футболу 2018 року, який пройде в Росії через чотири роки, була презентована напередодні ввечері в Москві.

На Першому каналі президент Міжнародної федерації футбольних асоціацій (ФІФА) Йозеф Блаттер, генеральний секретар організації Жером Вальке і міністр спорту Росії Віталій Мутко представили офіційний логотип ЧС-2018.

Люксембург – Україна дивитися онлайн, пряма трансляція, прогноз матчу

Як заявив керівник ФІФА, цей символ дуже красивий, тому саме в цей день пролунав стартовий свисток чемпіонату світу. Емблема протягом найближчих чотирьох років стане головним чином не тільки для всіх російських уболівальників, але і для любителів футболу у всьому світі.

Емблему турніру показали космонавти Міжнародної космічної станції, потім зображення з’явилося на будинку Великого театру, а глава Мінспорту Віталій Мутко сказав кілька слів стало для нього майже рідним англійською мовою. БАТЕ – Шахтар Донецьк дивитися онлайн, пряма трансляція сопкаст, прогноз матчу. Тільки в столиці за подією стежили близько мільйона людей, так що відразу після презентації користувачі соціальних мереж почали змагатися в дотепності і представили свої варіації на тему логотипу, називаючи його “протигазом”, “мухомором” або “ядерним грибом”.

Нагадаємо, президент FIFA Йозеф Блаттер заявив про те, що збірні Росії та України можуть бути розведені по різних групах на чемпіонаті світу з футболу 2018 року.Шахтар – БАТЕ дивитися онлайн, пряма трансляція, прогноз матчу

Презентація цього візуального символу – важлива віха на шляху до чемпіонату світу 2018 року, – сказав на представленні президент ФІФА Йозеф Блаттер. – З великою гордістю ми ділимося ним з усім світом. Емблема поєднує в собі унікальні риси чемпіонату світу і Росії як країни-господині. Вона поєднує чари і мрії – точно так само, як і чемпіонат світу по футболу для мільйонів уболівальників у 2018 році”.

Натхнення творці емблеми черпали в багатих мистецьких традиціях Росії, а також в її історичному прагненні до інновацій і досягнення цілей. Вона поєднує в собі риси польотів в космос, техніку російської іконопису і всесвітню любов до футболу. Головний елемент логотипу – стилізоване зображення Кубка світу, виконане з використанням кольорів російського прапора і національних орнаментів.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
25.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?