04 Jun

Луческу: “Потрібно зменшити кількість команд у Прем’єр-лізі до дванадцяти”

Реклама
Реклама

Потрібно зменшити кількість команд у Прем'єр-лізі до дванадцяти

Головний тренер донецького Шахтаря Мірча Луческу поділився з футбол юа планами на майбутнє та розказав про можливий формат чемпіонату України.

“Жоден гравець не просив залишити команду. Мені вдалося зберегти команду і концентрацію, щоб підтримувати амбіції перемог в головах моїх гравців. Подивимося, що станеться в найближчі дні, і які рішення прийме федерація”, – розповів Луческу.

“Зараз Шахтар працює над тим, щоб відновити підготовку в Австрії і Швейцарії. Зіграємо проти Сент-Етьєна і Ліона. Я побудував цю команду і зробив все для того, щоб її оцінили на міжнародному рівні, так що вона продовжує існувати і досягати хороших результатів, але ми не знаємо, що принесе майбутнє. Я не покину клуб, президента та вболівальників. Я не буду тікати, адже у мене контракт, і я хочу доробити його до кінця. Я поїду останнім”.

“Мені здається, потрібно зменшити кількість команд у Прем’єр-лізі до 12-ти, щоб зробити чемпіонат сильніший”.

“Я повністю переконаний, що тоді наша ліга буде більш конкурентоспроможною. Це була моя пропозиція Федерації футболу України, тому подивимося, як будуть розвиватися події в футболі України”.

Новини футбол юа Фабрегас може замінити Лемпарда в Челсі

Цікаво те, що Мирон Маркевич теж підтримує ідею зі зменшенням команд в ЧУ.

– Як ставитеся до цієї пропозиції? – запитали головного тренера “Дніпра” Мирона Маркевича.
– Підтримую. “Олександрія” вже відмовилася від виступів у Прем’єр-лізі. По донецькому “Олімпіку” більше питань ніж відповідей. Де буде грати команда? Очевидно, що не в Донецьку. Хто буде ходити на матчі? Хто піде на “Іллічівець” за межами Маріуполя?

Кримських клубів, швидше за все, теж не буде. Тому 12 команд – найбільш підходящий варіант. Штучно роздувати лігу зараз немає необхідності, – вважає Маркевич.

Новини ЧС-2014 Команди, які можуть здивувати на ЧС-2014 по футболу

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
20.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?