18 Mar

Майбутнє кримських клубів у російському чемпіонаті

Реклама
Реклама

Володимир Міленко розмірковує про ймовірну частку кримських клубів у російському чемпіонаті.

«Що ж, схоже, «Таврія», «Севастополь» і «Титан» з наступного сезону (а, може, ще й до кінця цього – то вже як верхівні керівництво «Республіки Крим» скаже) не будуть виступати в українському чемпіонаті.

Керівництво цих клубів напевно вже складає певні плани на найближче майбутнє, вісь днями гендиректор «Таврії» Алєксандр Бойцан заявивши, що хотів би потрапити зі своїм клубом відразу в РФПЛ – «все-таки «Таврія» – перший чемпіон незалежної України, клуб з великими традиціями». Та і «Севастополь» з Новінським, думаю, теж не проти засвітитись серед російської еліти.

Читайте також на нашому сайті: Леонов: “Матч “Металург” – “Іллічівець” естетичного задоволення не приніс”. Колишній тренер “Іллічівця” Ігор Леонов, виступав свого часу за донецький “Металург”, вважає, що обидві команди вийшли на поєдинок без особливого бажання…

Щоправда, стосовно традицій – тут виникають нюанси. Ну так, перший чемпіон України, володар Кубку, чотири рази грала у єврокубках (двічі навіть у справжніх). Альо це все – «під окупацією», у чемпіонаті, який хіба що для приєднання до Об’єднання єболу підходить («скільки там у українців нормальних команд, чотири набереться?»).

Навряд чи хтось реально в російському футболі буде вважати це досягненнями, вартими реальної уваги і поваги. Тому давайте згадаємо, як же виступали кримські клуби в справжньому чемпіонаті, одному з найсильніших в Європі – чемпіонаті Радянського Союзу!

Правда, недоброзичливці говорять, що, мовляв, з фінансової точки зору кримський гранд може і не витягнути такий серйозний рівень, як російська Прем’єр-ліга. Дійсно, якщо банально вірити цифрам, то складеться саме таке враження.

Ощипко: «Сподіваюсь, ще гратиму у футбол». Минулий захисник Карпат, який не зміг знайти роботу в футболі взимку, але на то були вагомі причини, і він розповів про перегляд у Ворсклі, стан здоров’я та плани на майбутнє в розповіді журналісту.

Тепер же, коли Крим ставши незалежною державою, зрозуміло, що місцевий бізнес радо підтримає свою головну футбольну надію на такому престижному рівні, як РФПЛ. Тому, скоріш за все, варто очікувати зростання клубного бюджету до таких розмірів, які б дозволили «Таврії» не тільки закріпитись у Прем’єр-лізі, а й претендувати на серйозні здобутки.

Бо ж, як бачимо, у футбольного клубу з Сімферополя і справді є багата історія, причому не тільки в непрості українські часи, а й у радянський період, коли чемпіонат СРСР був визнаний одним з найсильніших в Європі. Тому і майбутнє у тої ж «Таврії» буде чисте і безхмарне, як небо над славетними кримськими курортами. А там де двоє – там і третій, особливо зважаючи, на базі якого промислового гіганту сформувався і функціонує футбольний клуб «Титан», – констатує журналіст.

 

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
20.11.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?