15 Jul

Анонс матчу Металіст – Металург Д

Реклама
Реклама

1 тур УПЛ, 15 липня 2013Сьогодні Металіст пройде перший іспит у Чемпіонаті України, який стартував зовсім недавно. Срібний призер останньої першості приймає донецький Металург.

Підопічні Мирона Маркевича починають сезон у якості темної конячки, незважаючи навіть на сенсаційне друге місце, яке колектив здобув навесні цього року. Адже для того, щоб вважатися справді одним з лідерів українського футболу одного локального успіху замало, а позбутися неприємної думки про себе як про тимчасову вискочку можна лише завдяки черговим перемогам і високим місцям у турнірній таблиці.

Другий же клуб Донецька напевно спить і бачить, як вони виходять з-під тіні свого старшого брата Шахтаря. Колектив вже котрий рік стукає у двері, за якими знаходиться територія футбольної еліти України. Підійти до цього порогу їм майже завжди вдається, залишається тільки зробити ще один рішучий крок вперед.

Те, що матч для Металіста буде дійсно складним, ніхто не сумнівається. З урахуванням того як важко почали першість Шахтар і Динамо, які грали зі скромними за всіма параметрами командами, можна навіть припустити, що колектив Маркевича може повторити вчорашній шлях киян, які втратили перші очки, а можливо навіть і переплюнути їх.

Проте варто зауважити, що порівняно з іншими лідерами чемпіонату, у Металіста є одна, але вельми важлива перевага – стабільний і вже зіграний склад. Клуб не став робити в міжсезоння різких рухів і здійснив одне точкове придбання. За 5 мільйонів євро був куплений бразилець Родріго Моледо.

Футболіст в цьому році дебютував у національній збірній, а ще в квітні всерйоз розглядався Міланом як кандидатура для посилення своєї оборони. У підсумку виходить, що потенційно Маркевич знаходиться на крок попереду тих же Луческу і Блохіна, яким належить будувати нову команду по ходу першості.

Швидше за все, у своєму першому матчі Металіст буде притримуватися старої приказки, яка говорить, що відмінне – ворог хорошого, і зіграє у футбол, який і надав їм можливість виступати в Лізі Чемпіонів. Як завжди команда постарається якомога більше контролювати м’яч і за першої ж можливості доставляти його Марко Девічу.

Що ж варто чекати від Металурга? Питання навіть більше адресується не всій команді, а її лінії нападу, де упор буде знову робитися на бразильців (мабуть приклад Шахтаря заразливий). Потенційно форварди здатні попсувати нерви захисникам господарів поля, проте їх гра часто залежить від настрою. На жаль, дана хвороба латино-американських футболістів дуже важко виліковується, особливо в колективах, яких важко приписати до грандів.

Але все ж є три моменти здатних принести сьогодні гостям позитивний успіх, і про яких Юрій Максимов чудово знає. По-перше, це воротарська лінія Металіста. Позиція голкіпера у харків’ян у минулому сезоні вважалася однією з найбільш слабких і ця проблема в міжсезоння не була вирішена.

По-друге, якщо оборона Донецька зможе нейтралізувати Девіча, вважай, що половина завдання по збереженню своїх воріт у недоторканості вирішена.

І останнє, необхідно змусити захисника Металіста Марсіо Азеведо якомога більше піклуватися про непрохідність свого флангу, і тоді велика частина атак господарів буде йти з протилежної бровки, а це вже куди легше, ніж розпорошуватися по всьому майданчику поля.

Загалом, матч представляє з себе рівняння з великою кількістю невідомих, а значить і результат передбачити дуже складно.

У нас на сайті можна подивитися онлайн трансляцію даного матчу.

Прогноз УФ – 2:2

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
21.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?