07 Feb

Мігель Кардосо: “Продемонстрували ігровий почерк”

Реклама
Реклама

Після закінчення першого збору в Туреччині головний тренер молодіжного складу «Шахтаря» дав його оцінку.

– Якою була основна спрямованість роботи?
– На цьому зборі у нас був мікс футболістів з дубля і «Шахтаря» U-19 у зв’язку з тим, що п’ятеро гравців молодіжного складу брали участь у Кубку Співдружності. Тому з’явилася можливість подивитися на футболістів з U-19 в умовах тренувань високого рівня. На зборі ставилися дві основні мети: розвиток певних командних дій і робота над фізичними кондиціями. Усі наші вправи включають у себе фізичне навантаження, що дає комплексну підготовку: ігрову та функціональну.

– Наскільки вдалося виконати поставлені завдання?
– Вважаю, що поставлені завдання виконали. До того ж змогли побачити хлопців в іграх, оцінити рівень футболістів з U-19 у порівнянні з молодіжною командою. Цей момент надзвичайно важливий.

– Ви заговорили про спаринги. Задоволені їх результатами? За якістю гри, а не за рахунком на табло.
– Треба робити поправку на те, що матчі, найчастіше, проходять на тлі втоми. Іноді буває, що ми граємо під навантаженням, а суперник – ні. У них просто йде інший етап підготовки. Але в будь-якому разі наша філософія – завжди боротися за перемогу. У цілому ж якістю ігрових дій ми залишилися задоволені. Закінчували збір контрольним поєдинком з казанським «Рубіном». З тактичної точки зору був дуже цікавий матч. По суті, ми продемонстрували наш ігровий почерк.

– Зараз у Донецьку погода не дуже сприяє роботі на свіжому повітрі. Можливо, команда більше займається в манежі, тренажерному залі?
– Дійсно, погодні умови досить складні для тренувань. Ми повернулися тільки на тиждень і постаралися підібрати відповідну схему роботи. При низьких температурах здатність концентруватися знижується. Тому не використовуємо якісь нові вправи, але не в збиток завданням підготовки. В основному робимо ігрові вправи, які хлопці добре знають. Особливу увагу приділяємо тому, щоб не було великих пауз відпочинку. Частину занять проводимо в манежі. Також в приміщенні проходить загальнофізична підготовка.

– Що планується на другому турецькому зборі?
– Цей збір дуже важливий, предзмагальний. Будемо давати хлопцям все більше ігрового часу. Футболісти повинні бути готовими до початку чемпіонату за всіма критеріями. Роботу вибудуємо з того ж міжігрового циклу, як у чемпіонаті. Спочатку у нас буде тижневий цикл, який завершиться спарингом. Потім проведемо дві гри з укороченими циклами. На закінчення збору буде ще один тренувальний тиждень і матч.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?