07 Feb

Мілетій Бальчос – про чемпіонат команд другої ліги сезону 2014-2015

Реклама
Реклама

Мілетій Бальчос чемпіонат України

Мілетій Бальчос відомий український експерт, який сказав свою думку про чемпіонат України.

Вперше «Дніпро» пов’язують з ім’ям Коноплянки. За інформацією Українського Футболу, римляни готові викласти за українця 20 млн. 26 січня 2015. Через півроку чуток і різних новин у ЗМІ історія отримує реальне продовження.

Даємо слово і батькові Коноплянки: «Рома» зробила конкретну пропозицію. Вивчаємо його». 2 лютого 2015. Вивчати — справа славне, влітку «Рома» збирається повернутися до кандидатури Коноплянки. Мабуть, так і не повернулася. «Ліверпуль» 13 січня 2014. «Ліверпуль» націлився на товариша.

Ціна питання — 20 млн фунтів. 29 січня 2014. Мерсисайдці працюють швидко. Футболюа повідомляє, що вже завтра Коноплянка офіційно стане гравцем «Ліверпуля». Якби.

31 січня 2014 року. Ситуація хвилює всіх. Рахуючи, зрозуміло, самого Євгена: «Я дуже збуджений тим, що відбувається, скоро всі дізнаються, де я буду грати. Серйозні наміри «Ліверпуля»? Я сам, чесно кажучи, шокований, наскільки вони серйозні. Думаю, скоро все стане ясно».

У той же день надходять сумні вісті. Кабрера стверджує, що трансфер під загрозою зриву. лютого 2014. Фініта ля комедія. BBC розповідає, що перехід Коноплянки дійсно не відбудеться. Стверджується, що Коломойський в останній момент відмовився підписувати папери. Хоча «Ліверпуль» навіть збільшив пропозицію до 16 млн.

Втім, за іншою версією, англійці просто не встигли перевести гроші на рахунок «Дніпра» до закриття трансферного вікна. 2 лютого. 10 травня 2014. Ліверпульські ЗМІ інформують, що мерсисайдці більше не будуть мучитися з трансфером Коноплянки, а витратять 20 млн на Адама Лаллану з «Саутгемптона».

Так у підсумку і сталося. 2 лютого 2015. Українське видання «Террикон» впевнене, що перехід хавбека у «Ліверпуль» все ще можливий, тому що сам Коноплянка хоче грати за мерсисайдців.

У нинішній боротьбі за Коноплянку без «Ліверпуля» обійтися не можна. Marca стверджує, що англійський клуб пропонує Євгену зарплату в два рази крутіше, ніж «Севілья» — 7 млн замість 3,5. «Севілья» 15 квітня 2015. А ось і розповідь про андалусійцев. Найсвіжіша історія, пов’язана з Коноплянкою.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
24.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?