11 Apr

Мірча Луческу: На “Шахтар” чекає дуже тяжкий матч

Реклама
Реклама

Пізно вечером десятого квітня на тренирувальній базі СТБ «Кірша» відбулося відкрите тренування гурників. Головний тренер донецької команди дав відповіді на запитання журналістів щодо цікавого матчу із «Ворсклою».

– Містере, скажіть будь ласка, в якому дусі “Шахтар” готується до наступного поєдинку? Який стан футболістів?
– Думаю, Ви і сами все можете побачити власними очима, команда знаходиться в гарному настрої.

– Чи готовий грати на позиції захисника Дмитро Чигринський?
– Не знаю відповіді на це запитання.

– Чи пройшла травма Ісмаїлі?
– Він разом з Тейшейрою зараз почав тренуватися в загальній групі, але грати обидва гравці не будуть.

– Коли «Шахтар» грав перший матч з «Ворсклою» йому було достатньо легко…
– Хочу відмітити, що «Ворскла» зараз має одну з найбільш видовищних футбольних ігор в Україні. Не перший раз говорю про це. Я розмовляв з їх молодим футбольним тренером Сачком, коли ми перемогли з великим рахунком 3:0, і сказав одні і ті ж самі слова похвали. “Ворскла” заслуговує на те місце, на якому зараз перебувають наші лідери, і впевнений, що за рівнем своєї гри повинні грати в Лізі Європи наступного року, а там і Ліга Чемпіонів недалеко.

З одного боку, команда гарно готова до всіх матчів, з іншого – вони демонструють дуже цікавий та комбінаційний футбол. Швидко виходять з оборони, всіма своїми силами йдуть в атаку, створюючи при цьому дуже багато небезпечних гольових моментів біля воріт суперника. Якщо вони будуть показувати такий чудовий футбол, то я маю надію, що ця команда підніметься ще більше. Оцінюю їх гру, роботу їх тренера! І впевнений, що на нас дуже тяжкий та інтригуючий матч на виїзді.

Читайте також новини футболу: Ксьонз розповів про Рахаєва як нового тренера ФК “Металіст”

– За Миколи Павлова «Ворскла» показувала такий самий стиль гри, чи це появилося за нового тренераВасиля Сачка?
– Існує загально велика різниця між тим футболом, який у «Ворскли» був тоді, і футбол, який показують вони зараз. Зовсім інший футбол.

Це нормально, адже кожен тренер старає створити свою гру залежно від контингенту футболістів, від їхнього місця народження. Та «Ворскла» була більш силовою ніж технічною – діяла в основному за рахунок сили. Знову ж таки, “Ворскла” надійна команда, яка завжди старається відігравати на перемогу – це було і за колишнього наставника Павлова, і зараз за теперішнього Сачка.

Дивіться також: Жеребкування Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн відео трансляція 11.04.2014.

– Містере, як Ви вважаєте, українцям легко адаптуватися від тих обставин, яка зараз відбуваються в Україні?
– Для нашої команди це дійсно складно, не тільки для українців, а і для всіх гравців нашої команди. Якщо комусь здається, що він не зацікавлений цим, – все одно ця подія буде всім відома через Інтернет і різні телеканали.

Тому всі люди стикаються з великою проблемою, яку маємо сьогодні в Україні. Можна віддати своїх дітей в цей літній табір для здорового відпочинку. Це є весело, здорово та корисно. Коли бачиш одні й ті ж самі новини, одні й ті ж самі фотографії, які показують п’ятдесят разів за день, – це, напевно, викликає відповідну реакцію людей.

Футбольний портал футбол онлайн. Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.05.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?